BOYS 10U |
69 |
Round of 16 |
Boomba Coles (Alavanca) F 2-2 1:21 Roland Fields (Tucson Pride WC) |
BOYS 10U |
69 |
Round of 16 |
Azyah Rice (Inland Elite) MD 14-1 Porter Branson (Salem Elite WC) |
BOYS 10U |
69 |
Round of 16 |
Shion Holmes (St Loius Warriors) F 2-0 1:24 Max Hull (Iron Eagles) |
BOYS 10U |
73 |
3rd Place |
Carter Lindsey (Disabato) TF 18-1 3:20 Blake Cleland (Swarm) |
BOYS 10U |
73 |
5th Place |
Alex Lobdell (3F Wrestling) F 3-0 1:49 Nathan Owens (MatTime) |
BOYS 10U |
73 |
Consi-Semis |
Blake Cleland (Swarm) F 1-2 3:04 Nathan Owens (MatTime) |
BOYS 10U |
73 |
Consi-Semis |
Carter Lindsey (Disabato) DEC 3-0 Alex Lobdell (3F Wrestling) |
BOYS 10U |
73 |
Consi of 4 |
Blake Cleland (Swarm) DEC 2-0 Paxton Bylin (Mat Demon WC) |
BOYS 10U |
73 |
Consi of 4 |
Carter Lindsey (Disabato) DEC 5-3 Nicholai Hayman (Hemet WC) |
BOYS 10U |
73 |
Consi of 8 #2 |
Carter Lindsey (Disabato) F 2-0 1:47 Czarlie Diffee (Mountain Wrestling) |
BOYS 10U |
73 |
Finals |
Cruz Evans (Cowa) F 4-0 2:41 Devin Garcia (Suples) |
BOYS 10U |
73 |
Semi-Finals |
Devin Garcia (Suples) DEC 5-2 SV Nathan Owens (MatTime) |
BOYS 10U |
73 |
Semi-Finals |
Cruz Evans (Cowa) TF 20-0 3:57 Alex Lobdell (3F Wrestling) |
BOYS 10U |
73 |
Quarter-Finals |
Nathan Owens (MatTime) DEC 5-2 SV Czarlie Diffee (Mountain Wrestling) |
BOYS 10U |
73 |
Quarter-Finals |
Devin Garcia (Suples) DEC 2-1 Nicholai Hayman (Hemet WC) |
BOYS 10U |
73 |
Quarter-Finals |
Alex Lobdell (3F Wrestling) DEC 6-3 Paxton Bylin (Mat Demon WC) |
BOYS 10U |
73 |
2nd Place |
Devin Garcia (Suples) FOR 0-0 Carter Lindsey (Disabato) |
BOYS 10U |
77 |
3rd Place |
Cameron Hoezee (Salem Elite WC) F 9-2 3:28 Eloy Briones (Granite WC) |
BOYS 10U |
77 |
5th Place |
Grant Margolis (Genesis WC) DEC 6-2 Tyler Anderson (Atc) |
BOYS 10U |
77 |
Consi-Semis |
Cameron Hoezee (Salem Elite WC) F 2-0 1:58 Grant Margolis (Genesis WC) |
BOYS 10U |
77 |
Consi-Semis |
Eloy Briones (Granite WC) DEC 1-0 Tyler Anderson (Atc) |
BOYS 10U |
77 |
Consi of 4 |
Cameron Hoezee (Salem Elite WC) MD 10-0 Bella Reyes (Top Dog WC) |
BOYS 10U |
77 |
Consi of 4 |
Eloy Briones (Granite WC) DEC 7-2 Manny Ayala (Madera Lumberjacks) |
BOYS 10U |
77 |
Consi of 8 #2 |
Cameron Hoezee (Salem Elite WC) F 4-0 0:34 Onesty Ketchum (Stay sharp) |
BOYS 10U |
77 |
Consi of 8 #2 |
Eloy Briones (Granite WC) DEC 4-2 SV Brennan Viray (Pride WC) |