D4 Open (D3 move up) |
84-91 |
Round 2 |
Charles Anderson (High Ground Wrestling) Maj 13-2 Westyn Evans (Spartan Mat Club) |
D4 Open (D3 move up) |
84-91 |
Round 3 |
Charles Anderson (High Ground Wrestling) Fall 2:09 Fox Foster (Cardinal Wrestling Club) |
D4 Open (D3 move up) |
84-91 |
Round 3 |
Jax Hanson (Scots Wrestling Club) Fall 3:35 Westyn Evans (Spartan Mat Club) |
D4 Open (D3 move up) |
96-103 |
Round 1 |
Andre Moyron (Star Wrestling Club) Maj 12-2 Kendric White (Cardinal Wrestling Club) |
D4 Open (D3 move up) |
96-103 |
Round 1 |
Robert Valdez (High Ground Wrestling) Dec 8-6 Cayden Person (Mission Wrestling Club) |
D4 Open (D3 move up) |
96-103 |
Round 2 |
Andre Moyron (Star Wrestling Club) Dec 6-2 Robert Valdez (High Ground Wrestling) |
D4 Open (D3 move up) |
96-103 |
Round 2 |
Kendric White (Cardinal Wrestling Club) Dec 9-3 Cayden Person (Mission Wrestling Club) |
D4 Open (D3 move up) |
96-103 |
Round 3 |
Andre Moyron (Star Wrestling Club) Fall 2:21 Cayden Person (Mission Wrestling Club) |
D4 Open (D3 move up) |
96-103 |
Round 3 |
Robert Valdez (High Ground Wrestling) Fall 3:30 Kendric White (Cardinal Wrestling Club) |
D4 Open (D3 move up) |
98-105 |
Round 1 |
Dominic Salazar (High Ground Wrestling) TF 18-2 Pedro Ibarra (Texas) |
D4 Open (D3 move up) |
98-105 |
Round 1 |
Anson Lastinger (Cardinal Wrestling Club) Dec 5-0 Holden Jacobs (Scots Wrestling Club) |
D4 Open (D3 move up) |
98-105 |
Round 2 |
Holden Jacobs (Scots Wrestling Club) Fall 1:30 Pedro Ibarra (Texas) |
D4 Open (D3 move up) |
98-105 |
Round 2 |
Dominic Salazar (High Ground Wrestling) Dec 11-7 Anson Lastinger (Cardinal Wrestling Club) |
D4 Open (D3 move up) |
98-105 |
Round 3 |
Anson Lastinger (Cardinal Wrestling Club) Fall 2:53 Pedro Ibarra (Texas) |
D4 Open (D3 move up) |
98-105 |
Round 3 |
Holden Jacobs (Scots Wrestling Club) Maj 8-0 Dominic Salazar (High Ground Wrestling) |
D3 Rookie/Novice (D2 move up) |
105-109 |
Round 1 |
Caleb Orban (Longview Wrestling Club) Dec 8-7 Kaylin Lopez (Spartan Mat Club) |
D3 Rookie/Novice (D2 move up) |
105-109 |
Round 2 |
Kaylin Lopez (Spartan Mat Club) Fall 1:41 Isaac Burch (Prosper Talons Wrestling) |
D3 Rookie/Novice (D2 move up) |
105-109 |
Round 3 |
Caleb Orban (Longview Wrestling Club) Maj 13-0 Isaac Burch (Prosper Talons Wrestling) |
D3 Rookie/Novice (D2 move up) |
139-151 |
Round 1 |
Christian Gallo (Texas) Fall 2:26 Nathan Zavala (Texas) |
D3 Rookie/Novice (D2 move up) |
139-151 |
Round 2 |
Christian Gallo (Texas) Fall 0:15 Nathan Zavala (Texas) |
D3 Rookie/Novice (D2 move up) |
58-72 |
Quarterfinal |
Ethan Daniels (High Ground Wrestling) Fall 0:12 Dylan Blanton (Spartan Mat Club) |
D3 Rookie/Novice (D2 move up) |
58-72 |
Semifinal |
Forrest Rose (Best Trained Wrestling) Dec 6-4 Kai Randolph (Spartan Mat Club) |
D3 Rookie/Novice (D2 move up) |
58-72 |
Semifinal |
Everette Harris Jr. (G580) Dec 6-1 Ethan Daniels (High Ground Wrestling) |
D3 Rookie/Novice (D2 move up) |
58-72 |
Cons. Semi |
Kai Randolph (Spartan Mat Club) Maj 10-2 Dylan Blanton (Spartan Mat Club) |
D3 Rookie/Novice (D2 move up) |
58-72 |
1st Place Match |
Everette Harris Jr. (G580) TF 15-0 Forrest Rose (Best Trained Wrestling) |