12U Girls |
82-90 |
Round 4 |
Ryland Huppenthal (Brighton Wrestling Club) Dec 4-2 Regan Huppenthal (Brighton Wrestling Club) |
12U Girls |
82-90 |
Round 4 |
Julia Acquafredda (Aniciete Training Club) Fall 0:39 Christina Poss (Colorado Cobras Wrestling Club) |
12U Girls |
82-90 |
Round 5 |
Julia Acquafredda (Aniciete Training Club) Dec 7-0 Regan Huppenthal (Brighton Wrestling Club) |
12U Girls |
82-90 |
Round 5 |
Marina Wince (Black Fox Wrestling Academy) Dec 9-2 Ryland Huppenthal (Brighton Wrestling Club) |
12U Girls |
93-102 |
Round 1 |
Zoe Greer (Betterman Elite Wrestling) Fall 0:31 Amina Herrera (Elevated Wrestling) |
12U Girls |
93-102 |
Round 2 |
Zoe Greer (Betterman Elite Wrestling) Fall 1:58 Dynasty Connally (Hays Wrestling Club) |
12U Girls |
93-102 |
Round 3 |
Amina Herrera (Elevated Wrestling) Dec 6-1 Dynasty Connally (Hays Wrestling Club) |
12U |
106-113 |
Round 1 |
Leo Weston (Ridge Wrestling Club) Fall 1:24 Crosby Miller (Pikes Peak Warriors) |
12U |
106-113 |
Round 1 |
Richard Book (Pomona Elite (PWCC)) Dec 4-2 Maximinio Marquez (MJ Mustangs Wrestling) |
12U |
106-113 |
Round 2 |
Crosby Miller (Pikes Peak Warriors) Fall 2:51 Maximinio Marquez (MJ Mustangs Wrestling) |
12U |
106-113 |
Round 2 |
Leo Weston (Ridge Wrestling Club) Dec 6-4 Richard Book (Pomona Elite (PWCC)) |
12U |
106-113 |
Round 3 |
Richard Book (Pomona Elite (PWCC)) Dec 6-0 Crosby Miller (Pikes Peak Warriors) |
12U |
106-113 |
Round 3 |
Leo Weston (Ridge Wrestling Club) Fall 0:35 Maximinio Marquez (MJ Mustangs Wrestling) |
12U |
135 |
Round 1 |
Mason Scott (Team Garcia Wrestling Club) Fall 0:45 Grady Bach (Colorado) |
12U |
135 |
Round 2 |
Garrett Holpp (Black Fox Wrestling Academy) Fall 0:17 Grady Bach (Colorado) |
12U |
135 |
Round 3 |
Mason Scott (Team Garcia Wrestling Club) Fall 2:40 Garrett Holpp (Black Fox Wrestling Academy) |
12U |
58 |
Round 1 |
Gavin Flowers (Wrecking Crew Wrestling Club) Fall 1:42 Mason Betterman (Betterman Elite Wrestling) |
12U |
58 |
Round 1 |
Julian Solano (Team Pueblo Wrestling) Fall 1:58 Layla Flowers (Wrecking Crew Wrestling Club) |
12U |
58 |
Round 2 |
Julian Solano (Team Pueblo Wrestling) Dec 7-2 Mason Betterman (Betterman Elite Wrestling) |
12U |
58 |
Round 2 |
Gavin Flowers (Wrecking Crew Wrestling Club) Dec 11-7 Layla Flowers (Wrecking Crew Wrestling Club) |
12U |
58 |
Round 3 |
Mason Betterman (Betterman Elite Wrestling) Maj 12-0 Layla Flowers (Wrecking Crew Wrestling Club) |
12U |
58 |
Round 3 |
Gavin Flowers (Wrecking Crew Wrestling Club) Dec 9-5 Julian Solano (Team Pueblo Wrestling) |
12U |
63 |
Quarterfinal |
Bradley Alarid (Duran Elite) Fall 0:21 Emery Zeller (Generals Wrestling) |
12U |
63 |
Quarterfinal |
Kilian Paddock (Pomona Elite (PWCC)) Fall 2:19 Gavin Carman (Victory Training Center) |
12U |
63 |
Quarterfinal |
Gavin Wright (Natrona Colts Wrestling Club) Fall 2:51 Ryan Pitzele (Bear Cave Wrestling Club) |