6u |
34-37 |
Round 2 |
Apphia Winningham (Cornerstone Mat Club) Fall 0:20 Lincoln Connell (Cowboy Mat Club) |
6u |
34-37 |
Round 3 |
Apphia Winningham (Cornerstone Mat Club) Fall 0:10 Jonathon Magee (Cowboy Mat Club) |
6u |
38-41 |
Round 1 |
Alden Lunsford (Weapons) Maj 9-1 Brantley Gimbel (Legacy Elite Wrestling Club) |
6u |
38-41 |
Round 1 |
Sophia Leal (Hawk Mat Club) Fall 1:15 Gus Jacobs (Oregon) |
6u |
38-41 |
Round 2 |
Sophia Leal (Hawk Mat Club) Fall 0:36 Ryker Jones (Cowboy Mat Club) |
6u |
38-41 |
Round 2 |
Brantley Gimbel (Legacy Elite Wrestling Club) Fall 3:00 Gus Jacobs (Oregon) |
6u |
38-41 |
Round 3 |
Ryker Jones (Cowboy Mat Club) Fall 0:56 Gus Jacobs (Oregon) |
6u |
38-41 |
Round 3 |
Sophia Leal (Hawk Mat Club) Fall 3:00 Alden Lunsford (Weapons) |
6u |
38-41 |
Round 4 |
Alden Lunsford (Weapons) Dec 11-8 Ryker Jones (Cowboy Mat Club) |
6u |
38-41 |
Round 4 |
Sophia Leal (Hawk Mat Club) Fall 2:52 Brantley Gimbel (Legacy Elite Wrestling Club) |
6u |
38-41 |
Round 5 |
Ryker Jones (Cowboy Mat Club) Fall 0:26 Brantley Gimbel (Legacy Elite Wrestling Club) |
6u |
38-41 |
Round 5 |
Alden Lunsford (Weapons) Fall 2:59 Gus Jacobs (Oregon) |
6u |
43-44 |
Round 1 |
Monte Eichner (Klamath Basin Warriors Wrestling Club) Fall 0:27 Amora Mendez (Rock of Redmond Wrestling) |
6u |
43-44 |
Round 1 |
Arlington McColly (Oregon) Fall 1:00 Cohen Comini (Rock of Redmond Wrestling) |
6u |
43-44 |
Round 2 |
Cohen Comini (Rock of Redmond Wrestling) Fall 0:26 Amora Mendez (Rock of Redmond Wrestling) |
6u |
43-44 |
Round 2 |
Monte Eichner (Klamath Basin Warriors Wrestling Club) Dec 12-7 Arlington McColly (Oregon) |
6u |
43-44 |
Round 3 |
Arlington McColly (Oregon) Dec 12-6 Amora Mendez (Rock of Redmond Wrestling) |
6u |
43-44 |
Round 3 |
Monte Eichner (Klamath Basin Warriors Wrestling Club) Fall 2:00 Cohen Comini (Rock of Redmond Wrestling) |
6u |
45-49 |
Round 1 |
Nora Unfried (Rock of Redmond Wrestling) Fall 0:19 Dawson Davidson (Oregon) |
6u |
45-49 |
Round 1 |
Gabriel Garland (Rock of Redmond Wrestling) Fall 3:00 Phillip Platt (Oregon) |
6u |
45-49 |
Round 2 |
Dawson Davidson (Oregon) Dec 10-5 Gabriel Garland (Rock of Redmond Wrestling) |
6u |
45-49 |
Round 2 |
Nora Unfried (Rock of Redmond Wrestling) Fall 0:19 Phillip Platt (Oregon) |
6u |
45-49 |
Round 3 |
Phillip Platt (Oregon) Dec 8-4 Dawson Davidson (Oregon) |
6u |
45-49 |
Round 3 |
Nora Unfried (Rock of Redmond Wrestling) Fall 0:12 Gabriel Garland (Rock of Redmond Wrestling) |
16u |
107-114 |
Round 1 |
Peyton Kinney (Rock of Redmond Wrestling) Fall 0:44 Makayla Clarey (Pelbob Wrestling Club) |