10u |
48-52 |
Round 2 |
Bly Goss (Deschutes Mat Club) Fall 1:27 James Crisman (Oregon City Kids Club) |
10u |
48-52 |
Round 3 |
Bly Goss (Deschutes Mat Club) Fall 0:47 Thayer Nash (Cowboy Mat Club) |
10u |
48-52 |
Round 3 |
James Crisman (Oregon City Kids Club) TF 15-0 Forest Hendry (Hawk Mat Club) |
10u |
52-55 |
Round 1 |
Greyson Walker (All-Phase Wrestling Club) Dec 2-0 Trak Reeves (Oregon) |
10u |
52-55 |
Round 1 |
Ezra Archibald (Legacy Elite Wrestling Club) Fall 5:32 Baylee Thompson (Cowboy Mat Club) |
10u |
52-55 |
Round 2 |
Trak Reeves (Oregon) Dec 6-4 Baylee Thompson (Cowboy Mat Club) |
10u |
52-55 |
Round 2 |
Ezra Archibald (Legacy Elite Wrestling Club) Dec 9-3 Greyson Walker (All-Phase Wrestling Club) |
10u |
52-55 |
Round 3 |
Ezra Archibald (Legacy Elite Wrestling Club) Fall 0:29 Trak Reeves (Oregon) |
10u |
52-55 |
Round 3 |
Greyson Walker (All-Phase Wrestling Club) Fall 1:29 Baylee Thompson (Cowboy Mat Club) |
10u |
56-60 |
Round 1 |
Bryson Fryman (All-Phase Wrestling Club) Fall 2:29 Ryker Johnson (Oregon) |
10u |
56-60 |
Round 1 |
Javin Jordan (Deschutes Mat Club) Fall 0:56 Lincoln Journey (The Dalles Wrestling Club) |
10u |
56-60 |
Round 2 |
Ryker Johnson (Oregon) Dec 6-4 Lincoln Journey (The Dalles Wrestling Club) |
10u |
56-60 |
Round 2 |
Bryson Fryman (All-Phase Wrestling Club) Dec 6-0 Javin Jordan (Deschutes Mat Club) |
10u |
56-60 |
Round 3 |
Ryker Johnson (Oregon) TF 16-1 Javin Jordan (Deschutes Mat Club) |
10u |
56-60 |
Round 3 |
Bryson Fryman (All-Phase Wrestling Club) Dec 4-1 Lincoln Journey (The Dalles Wrestling Club) |
10u |
60-62 |
Round 1 |
Beau Jones (Rock of Redmond Wrestling) Fall 1:34 Austin Fish (Oregon) |
10u |
60-62 |
Round 1 |
Jax Mays (Deschutes Mat Club) Fall 0:13 Kaiden MacNeill (Culver Mat Club) |
10u |
60-62 |
Round 2 |
Beau Jones (Rock of Redmond Wrestling) Fall 0:27 Kaiden MacNeill (Culver Mat Club) |
10u |
60-62 |
Round 2 |
Jax Mays (Deschutes Mat Club) Fall 0:35 Austin Fish (Oregon) |
10u |
60-62 |
Round 3 |
Jax Mays (Deschutes Mat Club) Dec 7-2 Beau Jones (Rock of Redmond Wrestling) |
10u |
60-62 |
Round 3 |
Austin Fish (Oregon) Fall 1:51 Kaiden MacNeill (Culver Mat Club) |
10u |
62-66 |
Round 1 |
Phinex Rodriguez (The Dalles Wrestling Club) Fall 1:38 Mason Rogerson (Culver Mat Club) |
10u |
62-66 |
Round 1 |
Beau Cabrera (South Medford Mat Club) Fall 0:25 Mayson Tull (Cornerstone Mat Club) |
10u |
62-66 |
Round 2 |
Mayson Tull (Cornerstone Mat Club) Fall 1:23 Mason Rogerson (Culver Mat Club) |
10u |
62-66 |
Round 2 |
Beau Cabrera (South Medford Mat Club) TF 18-3 Phinex Rodriguez (The Dalles Wrestling Club) |