8U |
73 |
RR Rnd 4 |
Briggs Ellard (South Forsyth WAR Wrestling Club) FOR 0-0 Lilyana Wilson (Georgia) |
8U |
73 |
RR Rnd 4 |
Jaxon Hughes (Backyard Brawlers Wrestling Club) F 2-2 1:03 Colton Reed (Morris Fitness Wrestling Club) |
8U |
73 |
RR Rnd 4 |
Jase Nichols (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) F 5-2 2:05 Elianna White (Morris Fitness Wrestling Club) |
8U |
79 |
Consi of 4 |
Payton Erickson (Commerce Wrestling Club) F 2-0 0:26 Alana Wilson (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) |
8U |
79 |
Consi of 4 |
Hunter Reilly (Georgia) F 2-0 0:10 Carson Rizk (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) |
8U |
79 |
Semi-Finals |
Joseph Noteboom (Bison Takedown Wrestling Club) F 2-0 0:26 Eddie Polk (The Storm Wrestling Center) |
8U |
79 |
Semi-Finals |
Mark Garren (Rogue Wrestling) DEC 6-0 Briggs Ellard (South Forsyth WAR Wrestling Club) |
8U |
79 |
Finals |
Joseph Noteboom (Bison Takedown Wrestling Club) DEC 6-0 Mark Garren (Rogue Wrestling) |
8U |
79 |
3rd Place |
Briggs Ellard (South Forsyth WAR Wrestling Club) F 5-2 1:07 Eddie Polk (The Storm Wrestling Center) |
8U |
79 |
Quarter-Finals |
Joseph Noteboom (Bison Takedown Wrestling Club) F 2-0 0:07 Alana Wilson (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) |
8U |
79 |
Quarter-Finals |
Eddie Polk (The Storm Wrestling Center) F 2-0 0:29 Payton Erickson (Commerce Wrestling Club) |
8U |
79 |
Quarter-Finals |
Briggs Ellard (South Forsyth WAR Wrestling Club) F 4-0 2:58 Hunter Reilly (Georgia) |
8U |
79 |
Quarter-Finals |
Mark Garren (Rogue Wrestling) F 2-0 0:26 Carson Rizk (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) |
8U |
79 |
Consi-Semis |
Briggs Ellard (South Forsyth WAR Wrestling Club) F 4-0 2:25 Payton Erickson (Commerce Wrestling Club) |
8U |
79 |
Consi-Semis |
Eddie Polk (The Storm Wrestling Center) F 5-0 0:56 Hunter Reilly (Georgia) |
8U |
88 |
RR Rnd 1 |
Dallas Moore (Georgia) TF 18-2 1:30 Brayden Flanagan (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) |
8U |
88 |
RR Rnd 1 |
Riley Frierson (Roundtree Wrestling Academy) FOR 0-0 Oliver Henderson (Georgia) |
8U |
88 |
RR Rnd 3 |
Dallas Moore (Georgia) F 5-0 0:59 Riley Frierson (Roundtree Wrestling Academy) |
8U |
88 |
RR Rnd 3 |
Brayden Flanagan (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) FOR 0-0 Oliver Henderson (Georgia) |
8U |
88 |
RR Rnd 2 |
Riley Frierson (Roundtree Wrestling Academy) F 8-1 1:11 Brayden Flanagan (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) |
8U |
88 |
RR Rnd 2 |
Dallas Moore (Georgia) FOR 0-0 Oliver Henderson (Georgia) |
6U |
37 |
RR Rnd 4 |
Navarro Bullock (Georgia) MD 10-2 Oakland Downs (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) |
6U |
37 |
RR Rnd 1 |
Navarro Bullock (Georgia) F 2-0 0:57 Kai Arroliga (Glasgow Wrestling Academy) |
6U |
37 |
RR Rnd 1 |
Ryder Gatt (Backyard Brawlers Wrestling Club) F 2-0 0:18 Axton Watson (Backyard Brawlers Wrestling Club) |
6U |
37 |
RR Rnd 3 |
Navarro Bullock (Georgia) F 2-0 0:16 Axton Watson (Backyard Brawlers Wrestling Club) |