6U |
37 |
RR Rnd 3 |
Oakland Downs (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) F 5-0 1:00 Kai Arroliga (Glasgow Wrestling Academy) |
6U |
37 |
RR Rnd 5 |
Navarro Bullock (Georgia) DEC 13-11 SV Ryder Gatt (Backyard Brawlers Wrestling Club) |
6U |
37 |
RR Rnd 5 |
Oakland Downs (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) DEC 7-4 Axton Watson (Backyard Brawlers Wrestling Club) |
6U |
37 |
RR Rnd 2 |
Kai Arroliga (Glasgow Wrestling Academy) DEC 7-5 Axton Watson (Backyard Brawlers Wrestling Club) |
6U |
37 |
RR Rnd 2 |
Ryder Gatt (Backyard Brawlers Wrestling Club) F 2-0 0:32 Oakland Downs (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) |
6U |
37 |
RR Rnd 4 |
Ryder Gatt (Backyard Brawlers Wrestling Club) F 7-2 1:22 Kai Arroliga (Glasgow Wrestling Academy) |
6U |
40 |
RR Rnd 1 |
Hunter Autin (Backyard Brawlers Wrestling Club) F 6-4 1:16 Nicolas Miller (St. Luke Youth Wrestling) |
6U |
40 |
RR Rnd 3 |
Attley Stevens (Georgia) F 2-2 2:19 Nicolas Miller (St. Luke Youth Wrestling) |
6U |
40 |
RR Rnd 2 |
Hunter Autin (Backyard Brawlers Wrestling Club) DEC 9-7 Attley Stevens (Georgia) |
6U |
43 |
Quarter-Finals |
Emmalyn Lee (Backyard Brawlers Wrestling Club) F 14-6 1:43 Gavin Lester (Rockmart Takedown Club) |
6U |
43 |
Quarter-Finals |
Attley Stevens (Lassiter Jr Trojans Wrestling Club) DEC 7-3 Troy Clanton (The Storm Wrestling Center) |
6U |
43 |
Quarter-Finals |
Jed Graham (Troup Wrestling) F 2-0 0:34 Brooklyn McLeod (Lady Lions Wrestling Club) |
6U |
43 |
Quarter-Finals |
Kasen Morris (Backyard Brawlers Wrestling Club) FOR 0-0 Joshua Williams (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) |
6U |
43 |
Finals |
Kasen Morris (Backyard Brawlers Wrestling Club) F 12-1 2:00 Attley Stevens (Lassiter Jr Trojans Wrestling Club) |
6U |
43 |
3rd Place |
Troy Clanton (The Storm Wrestling Center) F 2-0 0:52 Brooklyn McLeod (Lady Lions Wrestling Club) |
6U |
43 |
Consi-Semis |
Troy Clanton (The Storm Wrestling Center) F 2-0 0:57 Jed Graham (Troup Wrestling) |
6U |
43 |
Consi-Semis |
Brooklyn McLeod (Lady Lions Wrestling Club) F 6-0 2:51 Emmalyn Lee (Backyard Brawlers Wrestling Club) |
6U |
43 |
Consi of 4 |
Troy Clanton (The Storm Wrestling Center) F 2-0 0:27 Gavin Lester (Rockmart Takedown Club) |
6U |
43 |
Consi of 4 |
Brooklyn McLeod (Lady Lions Wrestling Club) FOR 0-0 Joshua Williams (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) |
6U |
43 |
Semi-Finals |
Attley Stevens (Lassiter Jr Trojans Wrestling Club) MD 12-0 Emmalyn Lee (Backyard Brawlers Wrestling Club) |
6U |
43 |
Semi-Finals |
Kasen Morris (Backyard Brawlers Wrestling Club) F 5-0 0:45 Jed Graham (Troup Wrestling) |
6U |
46 |
Round of 16 |
Kasen Morris (Backyard Brawlers Wrestling Club) F 7-0 1:13 Xander Wilds (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) |
6U |
46 |
Round of 16 |
Troy Clanton (The Storm Wrestling Center) F 5-1 1:58 Maddox Wagoner (Banks Co. BattleBorn Wrestling) |
6U |
46 |
Consi of 8 #2 |
Xander Wilds (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) F 2-0 0:27 Graham Wasmund (Woodland Wrestling) |
6U |
46 |
Consi of 8 #2 |
Maddox Wagoner (Banks Co. BattleBorn Wrestling) F 5-0 0:25 Rylan Rediger (Woodland Wrestling) |