12U |
105-114 |
Round 3 |
Leo Wilkins (Roseburg Mat Club) Maj 12-2 Isaiah Smalley (Oregon) |
12U |
105-114 |
Round 3 |
Samuel Barton (Umpqua Mat Club) FF bye bye (Umpqua Mat Club) |
12U |
105-114 |
Round 4 |
Samuel Barton (Umpqua Mat Club) Fall 0:30 Julian Trujillo (Sutherlin Mat Club) |
12U |
105-114 |
Round 5 |
Leo Wilkins (Roseburg Mat Club) FF Julian Trujillo (Sutherlin Mat Club) |
12U |
105-114 |
Round 5 |
Isaiah Smalley (Oregon) FF bye bye (Umpqua Mat Club) |
12U |
114-121 |
Round 1 |
Klayton Perkins (Pleasant Hill Wrestling Club) Fall 1:13 Kolton Season (Umpqua Mat Club) |
12U |
114-121 |
Round 1 |
Dominick Palmas (Myrtle Point Mat Club) Fall 2:54 Traxon McGrorty (Oregon) |
12U |
114-121 |
Round 2 |
Kolton Season (Umpqua Mat Club) Fall 2:40 Traxon McGrorty (Oregon) |
12U |
114-121 |
Round 2 |
Klayton Perkins (Pleasant Hill Wrestling Club) Fall 3:47 Dominick Palmas (Myrtle Point Mat Club) |
12U |
114-121 |
Round 3 |
Dominick Palmas (Myrtle Point Mat Club) Fall 3:00 Kolton Season (Umpqua Mat Club) |
12U |
114-121 |
Round 3 |
Klayton Perkins (Pleasant Hill Wrestling Club) Fall 2:24 Traxon McGrorty (Oregon) |
12U |
49-54 |
Round 1 |
Luke Henthorn (Red Devil Mat Club) Fall 3:57 Ryker Blondell (Team Bucs - North Bend Wrestling Club) |
12U |
49-54 |
Round 2 |
Luke Henthorn (Red Devil Mat Club) Fall 1:19 Ryker Blondell (Team Bucs - North Bend Wrestling Club) |
12U |
55-57 |
Round 1 |
Brock Lytsell (South County Mat Club) Fall 1:49 Lexie Stump (Myrtle Point Mat Club) |
12U |
55-57 |
Round 2 |
Lexie Stump (Myrtle Point Mat Club) Fall 1:24 Brock Lytsell (South County Mat Club) |
12U |
55-57 |
Round 3 |
Lexie Stump (Myrtle Point Mat Club) Inj. 2:51 Brock Lytsell (South County Mat Club) |
12U |
62-65 |
Round 1 |
Michael Brumble (COWA) Fall 1:15 Mila Thompson (Myrtle Point Mat Club) |
12U |
62-65 |
Round 1 |
Easton Sanders (Sutherlin Mat Club) Fall 0:38 Khloe Gardner (Oregon) |
12U |
62-65 |
Round 2 |
Khloe Gardner (Oregon) Fall 0:45 Mila Thompson (Myrtle Point Mat Club) |
12U |
62-65 |
Round 2 |
Michael Brumble (COWA) Fall 2:14 Easton Sanders (Sutherlin Mat Club) |
12U |
62-65 |
Round 3 |
Easton Sanders (Sutherlin Mat Club) Fall 1:54 Mila Thompson (Myrtle Point Mat Club) |
12U |
62-65 |
Round 3 |
Michael Brumble (COWA) Fall 0:46 Khloe Gardner (Oregon) |
12U |
66-72 |
Round 1 |
Erikson Singleton (Sutherlin Mat Club) Dec 11-6 Tristen Molitor (Roseburg Mat Club) |
12U |
66-72 |
Round 1 |
Deegan Clevenger (Oregon) Dec 5-3 Jaxon Olsen (Roseburg Mat Club) |
12U |
66-72 |
Round 2 |
Thatcher Johnson (Umpqua Wrestling Club) Fall 2:00 Jaxon Olsen (Roseburg Mat Club) |