10U |
65-68 |
Round 2 |
Kaden Olsen (Roseburg Mat Club) Dec 10-4 Nicholas Duman (Siuslaw Mat Club) |
10U |
65-68 |
Round 2 |
Rayden LaRocque (Roseburg Mat Club) Dec 8-3 Samuel Betts (Cougar Mat Club) |
10U |
65-68 |
Round 3 |
Rayden LaRocque (Roseburg Mat Club) Fall 1:21 Nicholas Duman (Siuslaw Mat Club) |
10U |
65-68 |
Round 3 |
Henry Lower (Red Devil Mat Club) Dec 8-3 Kaden Olsen (Roseburg Mat Club) |
10U |
65-68 |
Round 4 |
Henry Lower (Red Devil Mat Club) TF 22-2 Nicholas Duman (Siuslaw Mat Club) |
10U |
65-68 |
Round 4 |
Samuel Betts (Cougar Mat Club) Fall 1:00 Kaden Olsen (Roseburg Mat Club) |
10U |
65-68 |
Round 5 |
Samuel Betts (Cougar Mat Club) Fall 0:20 Nicholas Duman (Siuslaw Mat Club) |
10U |
65-68 |
Round 5 |
Rayden LaRocque (Roseburg Mat Club) Fall 1:25 Henry Lower (Red Devil Mat Club) |
10U |
67-68 |
Round 1 |
Colton Koegler (Roseburg Mat Club) Fall 0:57 Ryker Courtright (Red Devil Mat Club) |
10U |
67-68 |
Round 1 |
Levi Lewis (Siuslaw Mat Club) Dec 8-5 Lukas Stroh (Florence Boys & Girls Club) |
10U |
67-68 |
Round 2 |
Lukas Stroh (Florence Boys & Girls Club) Dec 12-11 Ryker Courtright (Red Devil Mat Club) |
10U |
67-68 |
Round 2 |
Colton Koegler (Roseburg Mat Club) Fall 0:26 Levi Lewis (Siuslaw Mat Club) |
10U |
67-68 |
Round 3 |
Ryker Courtright (Red Devil Mat Club) Maj 11-1 Levi Lewis (Siuslaw Mat Club) |
10U |
67-68 |
Round 3 |
Colton Koegler (Roseburg Mat Club) Fall 0:56 Lukas Stroh (Florence Boys & Girls Club) |
10U |
73-78 |
Round 1 |
Brycen Crisp (Red Devil Mat Club) Fall 2:00 Layne Dill (Roseburg Mat Club) |
10U |
73-78 |
Round 1 |
Sequoia Shearer (Gold Beach Mat Club) Fall 2:00 Kaleb Freeman (Siuslaw Mat Club) |
10U |
73-78 |
Round 1 |
Kyzer Montpas (Roseburg Mat Club) Fall 0:30 Colton Jones (Oregon) |
10U |
73-78 |
Round 2 |
Brycen Crisp (Red Devil Mat Club) Maj 11-3 Kyzer Montpas (Roseburg Mat Club) |
10U |
73-78 |
Round 2 |
Colton Jones (Oregon) Dec 10-3 Sequoia Shearer (Gold Beach Mat Club) |
10U |
73-78 |
Round 2 |
Layne Dill (Roseburg Mat Club) Fall 0:00 Kaleb Freeman (Siuslaw Mat Club) |
10U |
73-78 |
Round 3 |
Brycen Crisp (Red Devil Mat Club) Fall 0:41 Colton Jones (Oregon) |
10U |
73-78 |
Round 3 |
Layne Dill (Roseburg Mat Club) Fall 2:40 Sequoia Shearer (Gold Beach Mat Club) |
10U |
73-78 |
Round 3 |
Kyzer Montpas (Roseburg Mat Club) Fall 0:30 Kaleb Freeman (Siuslaw Mat Club) |
10U |
73-78 |
Round 4 |
Brycen Crisp (Red Devil Mat Club) Fall 1:16 Kaleb Freeman (Siuslaw Mat Club) |
10U |
73-78 |
Round 4 |
Kyzer Montpas (Roseburg Mat Club) Fall 1:42 Sequoia Shearer (Gold Beach Mat Club) |