8U BANTAM |
53 |
Round 1 |
Antino Acuna (Region Wrestling Academy) TF 11-0 Colby Williams (Elite Athletic Club) |
8U BANTAM |
53 |
Round 2 |
Calvin Greer III (Contenders) Fall 0:29 Antino Acuna (Region Wrestling Academy) |
8U BANTAM |
53 |
Round 3 |
Calvin Greer III (Contenders) TF 12-0 Colby Williams (Elite Athletic Club) |
8U BANTAM |
56-62 |
Round 1 |
Anthony Quiroz (Chesterton WC) Fall 0:25 Clohe kilgore (Hybrid Wrestling Club) |
8U BANTAM |
56-62 |
Round 2 |
Anthony Quiroz (Chesterton WC) Fall 0:46 Clohe kilgore (Hybrid Wrestling Club) |
8U BANTAM |
70-85 |
Round 1 |
Nico Bailey (Unattached) Dec 12-11 JAIDEN MEDINA (Middlebury Wrestling Club) |
8U BANTAM |
70-85 |
Round 2 |
JAIDEN MEDINA (Middlebury Wrestling Club) TF 10-0 Nico Bailey (Unattached) |
8U BANTAM |
70-85 |
Round 3 |
JAIDEN MEDINA (Middlebury Wrestling Club) Dec 16-12 Nico Bailey (Unattached) |
6U PEE-WEE |
45-50 |
Round 1 |
Sawyer Shultz (MXW) TF 18-8 Cristiano Gutierrez (Bulldog premier wrestling club) |
6U PEE-WEE |
45-50 |
Round 2 |
Eli Veldman (Mishawaka Wrestling Club) Dec 15-6 Cristiano Gutierrez (Bulldog premier wrestling club) |
6U PEE-WEE |
45-50 |
Round 3 |
Eli Veldman (Mishawaka Wrestling Club) Fall 2:28 Sawyer Shultz (MXW) |
6U PEE-WEE |
55-65 |
Round 1 |
Alfredo Gutierrez (Bulldog premier wrestling club) Dec 12-8 Vincent Bailey (Unattached) |
6U PEE-WEE |
55-65 |
Round 2 |
Mikey Hernandez (One on One) TF 17-4 Vincent Bailey (Unattached) |
6U PEE-WEE |
55-65 |
Round 3 |
Mikey Hernandez (One on One) Fall 2:11 Alfredo Gutierrez (Bulldog premier wrestling club) |
16U Cadet |
106 |
Round 1 |
Mazzy Lambert (Midwest Regional Training Cent) Fall 0:22 Nash Burke (Munster Wrestling Club) |
16U Cadet |
106 |
Round 2 |
Adrian Origel (North newton) TF 15-4 Mazzy Lambert (Midwest Regional Training Cent) |
16U Cadet |
106 |
Round 3 |
Adrian Origel (North newton) TF 10-0 Nash Burke (Munster Wrestling Club) |
16U Cadet |
113 |
Round 1 |
Ryann Schmidtendorff (MXW) Fall 1:31 Bryce McNees (Warsaw Tiger wc) |
16U Cadet |
113 |
Round 2 |
Ryann Schmidtendorff (MXW) Fall 1:34 Bryce McNees (Warsaw Tiger wc) |
16U Cadet |
120-126 |
Round 1 |
Kaidreaus Richardson (Lincoln-Way Wrestling) TF 15-3 Kaleb Caliz (Lafayette) |
16U Cadet |
120-126 |
Round 1 |
Dominic Brown Brown (Midwest Regional Training Cent) TF 10-0 Walter Drews (Hybrid) |
16U Cadet |
120-126 |
Round 2 |
Kaidreaus Richardson (Lincoln-Way Wrestling) Dec 14-8 Walter Drews (Hybrid) |
16U Cadet |
120-126 |
Round 2 |
Dominic Brown Brown (Midwest Regional Training Cent) TF 11-1 Kaleb Caliz (Lafayette) |
16U Cadet |
120-126 |
Round 3 |
Dominic Brown Brown (Midwest Regional Training Cent) TF 15-3 Kaidreaus Richardson (Lincoln-Way Wrestling) |
16U Cadet |
120-126 |
Round 3 |
Walter Drews (Hybrid) Fall 4:34 Kaleb Caliz (Lafayette) |