16U Cadet |
138 |
Round 1 |
Jeffrey Huyvaert (Midwest Regional Training Cent) TF 10-0 Jake Petras (MXW) |
16U Cadet |
138 |
Round 2 |
Jayden Lewis (Midwest Regional Training Cent) TF 10-0 Jake Petras (MXW) |
16U Cadet |
138 |
Round 3 |
Jayden Lewis (Midwest Regional Training Cent) FF Jeffrey Huyvaert (Midwest Regional Training Cent) |
16U Cadet |
145 |
Round 1 |
Jairo Acuna (Region Wrestling Academy) TF 11-0 Brady Hesch (MXW) |
16U Cadet |
145 |
Round 2 |
Jairo Acuna (Region Wrestling Academy) TF 12-0 Brady Hesch (MXW) |
16U Cadet |
152-160 |
Round 1 |
Wesley Smith (Hybrid Wrestling Club) TF 10-0 Avery Stanley (Rensselaer Central High School) |
16U Cadet |
152-160 |
Round 1 |
Caydn Smith (Hybrid Wrestling Club) TF 15-5 Michael Ortega (Unattached) |
16U Cadet |
152-160 |
Round 2 |
Wesley Smith (Hybrid Wrestling Club) TF 14-4 Michael Ortega (Unattached) |
16U Cadet |
152-160 |
Round 2 |
Caydn Smith (Hybrid Wrestling Club) Dec 11-6 Avery Stanley (Rensselaer Central High School) |
16U Cadet |
152-160 |
Round 3 |
Wesley Smith (Hybrid Wrestling Club) TF 10-0 Caydn Smith (Hybrid Wrestling Club) |
16U Cadet |
152-160 |
Round 3 |
Avery Stanley (Rensselaer Central High School) OT 10-10 Michael Ortega (Unattached) |
16U Cadet |
170 |
Round 1 |
Gabriel Sanders (Brook) Fall 1:51 Trey Dunning (Mishawaka Wrestling Club) |
16U Cadet |
170 |
Round 2 |
Trey Dunning (Mishawaka Wrestling Club) TF 12-0 Gabriel Sanders (Brook) |
16U Cadet |
170 |
Round 3 |
Trey Dunning (Mishawaka Wrestling Club) Fall 0:19 Gabriel Sanders (Brook) |
16U Cadet |
182-195 |
Round 1 |
Miles Williams (South Bend wrestling club) Fall 0:41 Maxum Kotinek (South Bend wrestling club) |
16U Cadet |
182-195 |
Round 2 |
Miles Williams (South Bend wrestling club) Fall 0:33 Maxum Kotinek (South Bend wrestling club) |
16U Cadet |
220 |
Round 1 |
Jonathan Neese (Midwest Regional Training Cent) TF 10-0 Mark Gonzales (Bulldog premier wrestling club) |
16U Cadet |
220 |
Round 2 |
Jonathan Neese (Midwest Regional Training Cent) TF 12-2 Edain Garcia (South Bend wrestling club) |
16U Cadet |
220 |
Round 3 |
Mark Gonzales (Bulldog premier wrestling club) Fall 0:10 Edain Garcia (South Bend wrestling club) |
14U Schoolboy |
106-110 |
Round 1 |
Rex Moore Jr (Squires of the Roundtable Wres) TF 18-7 Maximus Quiroz (Chesterton WC) |
14U Schoolboy |
106-110 |
Round 2 |
Rex Moore Jr (Squires of the Roundtable Wres) TF 16-6 Maximus Quiroz (Chesterton WC) |
14U Schoolboy |
119 |
Round 1 |
Matthew (MJ) Staples (Midwest Regional Training Cent) TF 12-2 Alfredo Origel (North newton) |
14U Schoolboy |
119 |
Round 2 |
Matthew (MJ) Staples (Midwest Regional Training Cent) TF 10-0 Alfredo Origel (North newton) |
14U Schoolboy |
124-130 |
Round 1 |
Cooper Wilkins (Portage WC) Fall 1:15 Liam Jacobs (One on One) |
14U Schoolboy |
124-130 |
Round 1 |
Preston Hammond (Midwest Regional Training Cent) TF 10-0 Angel Smith (Hybrid Wrestling Club) |