Junior USA |
181-198 |
Round 3 |
Hadyn Ball (Triton Central Wrestling) Fall 0:00 Hayden Newell (n/a) |
Junior USA |
181-198 |
Round 3 |
Daunte Hon (Southport) Fall 2:48 Richard Alexander (Northview Wrestling Club) |
Junior USA |
181-198 |
Round 4 |
Hadyn Ball (Triton Central Wrestling) Fall 1:01 Daunte Hon (Southport) |
Junior USA |
181-198 |
Round 4 |
Richard Alexander (Northview Wrestling Club) FF Andy Warren (PERRY MERIDIAN WC) |
Junior USA |
181-198 |
Round 5 |
Hadyn Ball (Triton Central Wrestling) FF Andy Warren (PERRY MERIDIAN WC) |
Junior USA |
181-198 |
Round 5 |
Daunte Hon (Southport) Fall 0:42 Hayden Newell (n/a) |
Junior USA |
214-229 |
Round 1 |
Amar Gaffney (Terre Haute Northside Wrestlin) TF 14-4 Dalton Simmons (BRAZIL) |
Junior USA |
214-229 |
Round 2 |
Amar Gaffney (Terre Haute Northside Wrestlin) FF Matthew Preston (n/a) |
Junior USA |
214-229 |
Round 3 |
Dalton Simmons (BRAZIL) FF Matthew Preston (n/a) |
Junior USA |
260-296 |
Round 1 |
Jacob Johnson (Franklin wrestling club) Fall 0:51 Joshua Whitmarsh (Northview Wrestling Club) |
Junior USA |
260-296 |
Round 2 |
Jacob Johnson (Franklin wrestling club) FF Joshua Whitmarsh (Northview Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
53-58 |
Round 1 |
Roman Howe (PERRY MERIDIAN WC) FF Kole Davidson (Bethel Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
53-58 |
Round 2 |
Roman Howe (PERRY MERIDIAN WC) Fall 0:26 Grant Conley (Red hawk wrestling academy) |
Intermediate 10U |
53-58 |
Round 3 |
Grant Conley (Red hawk wrestling academy) FF Kole Davidson (Bethel Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
59-64 |
Round 1 |
Parker Kleeberg (The Fort Hammers) TF 10-0 Josh Musselman (Dragon Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
59-64 |
Round 2 |
Parker Kleeberg (The Fort Hammers) TF 14-4 Josh Musselman (Dragon Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
66-69 |
Round 1 |
Jon Luke Austin (Contenders Wrestling Academy) TF 10-0 Tristan Coombs (Warren Wrestlin Academy) |
Intermediate 10U |
66-69 |
Round 2 |
Cameron Cooper (Dragon Wrestling Club) TF 10-0 Tristan Coombs (Warren Wrestlin Academy) |
Intermediate 10U |
66-69 |
Round 3 |
Cameron Cooper (Dragon Wrestling Club) TF 10-0 Jon Luke Austin (Contenders Wrestling Academy) |
Intermediate 10U |
73-74 |
Round 1 |
Brady Ramirez (Contenders Wrestling Academy) Fall 1:50 Ken Weaver (Contenders Wrestling Academy) |
Intermediate 10U |
73-74 |
Round 2 |
Brady Ramirez (Contenders Wrestling Academy) FF Ken Weaver (Contenders Wrestling Academy) |
Cadet 16U |
111-122 |
Round 1 |
Demario Ezell (Franklin Central Wrestling Clu) Fall 1:50 Keegan Dresslar (Southport) |
Cadet 16U |
111-122 |
Round 2 |
William Roberts (River City) Fall 1:42 Keegan Dresslar (Southport) |
Cadet 16U |
111-122 |
Round 3 |
Demario Ezell (Franklin Central Wrestling Clu) Fall 1:33 William Roberts (River City) |
Cadet 16U |
121-129 |
Round 1 |
Liam Curfman (Columbus North High School) FF Chayce Yant (Fishers Wrestling Club) |