12U-NOVICE |
114-126 |
Round 2 |
Colten Gemmer (Penn Wrestling Club) Fall 0:17 Kenidi Nine (Warrior Wrestling Club) |
12U-NOVICE |
114-126 |
Round 3 |
Colten Gemmer (Penn Wrestling Club) Maj 10-1 Blake Roberts (Jimtown ) |
12U-NOVICE |
114-126 |
Round 3 |
Adin Norton (Penn Wrestling Club) Fall 1:54 Cassidy Eller (Mishawaka Wrestling Club) |
12U-NOVICE |
114-126 |
Round 4 |
Adin Norton (Penn Wrestling Club) Fall 2:20 Blake Roberts (Jimtown ) |
12U-NOVICE |
114-126 |
Round 4 |
Cassidy Eller (Mishawaka Wrestling Club) Maj 12-0 Kenidi Nine (Warrior Wrestling Club) |
12U-NOVICE |
114-126 |
Round 5 |
Blake Roberts (Jimtown ) Maj 9-0 Kenidi Nine (Warrior Wrestling Club) |
12U-NOVICE |
114-126 |
Round 5 |
Adin Norton (Penn Wrestling Club) Fall 2:40 Colten Gemmer (Penn Wrestling Club) |
12U-NOVICE |
58-63 |
Round 1 |
Raylon Moats (Bremen Middle School) Maj 9-0 Jayden Barber (Vicksburg WC) |
12U-NOVICE |
58-63 |
Round 1 |
Nate Bucellato (South Bend Wrestling Club) Dec 6-5 Elliott Grist (Walton) |
12U-NOVICE |
58-63 |
Round 2 |
Raylon Moats (Bremen Middle School) Maj 12-0 Elliott Grist (Walton) |
12U-NOVICE |
58-63 |
Round 2 |
Jayden Barber (Vicksburg WC) Dec 8-2 Nate Bucellato (South Bend Wrestling Club) |
12U-NOVICE |
58-63 |
Round 3 |
Raylon Moats (Bremen Middle School) TF 18-3 Nate Bucellato (South Bend Wrestling Club) |
12U-NOVICE |
58-63 |
Round 3 |
Jayden Barber (Vicksburg WC) Dec 5-3 Elliott Grist (Walton) |
12U-NOVICE |
67 |
Round 1 |
Sawyer Stephenson (Vicksburg WC) Fall 0:59 Wesson Hahn (Northwood) |
12U-NOVICE |
67 |
Round 1 |
Colin Moats (Bremen Middle School) Dec 4-0 Korbyn Haifley (Steuben county wrestling club) |
12U-NOVICE |
67 |
Round 2 |
Korbyn Haifley (Steuben county wrestling club) Fall 2:13 Wesson Hahn (Northwood) |
12U-NOVICE |
67 |
Round 2 |
Sawyer Stephenson (Vicksburg WC) TF 15-0 Colin Moats (Bremen Middle School) |
12U-NOVICE |
67 |
Round 3 |
Colin Moats (Bremen Middle School) TF 16-0 Wesson Hahn (Northwood) |
12U-NOVICE |
67 |
Round 3 |
Sawyer Stephenson (Vicksburg WC) TF 15-0 Korbyn Haifley (Steuben county wrestling club) |
12U-NOVICE |
74 |
Round 1 |
Aden Hartman (Jimtown ) Fall 0:53 Korbyn Woods (Mishawaka Wrestling Club) |
12U-NOVICE |
74 |
Round 2 |
Aden Hartman (Jimtown ) Fall 4:00 Brock Kessler (New prairie) |
12U-NOVICE |
74 |
Round 3 |
Korbyn Woods (Mishawaka Wrestling Club) Fall 0:47 Brock Kessler (New prairie) |
12U-NOVICE |
78 |
Quarterfinal |
Faruq Ghaffar (Northwood Wrestling Club) Fall 0:41 Carter Singer (Bremen Middle School) |
12U-NOVICE |
78 |
Quarterfinal |
Cole Carper (BeastMode) Fall 0:40 Coen Kraemer (Rockies wrestling club) |
12U-NOVICE |
78 |
Semifinal |
Faruq Ghaffar (Northwood Wrestling Club) Fall 3:48 Logan Jones (Warrior Wrestling Club) |