Junior |
132/145 |
Round 2 |
Henacie Zamora (River City Wrestling Club) Fall 1:41 Cade Putzek (Indiana Combat Grappling) |
Junior |
152/160 |
Round 1 |
Diondre Henderson (Beech Grove Wrestling Club) Dec 8-3 Isaac York (Unaffiliated) |
Junior |
152/160 |
Round 1 |
Azariah Saunier (Lafayette High School) Maj 13-3 Caden Ringer (Indian Creek Wrestling Club) |
Junior |
152/160 |
Round 2 |
Isaac York (Unaffiliated) Dec 7-6 Azariah Saunier (Lafayette High School) |
Junior |
152/160 |
Round 2 |
Diondre Henderson (Beech Grove Wrestling Club) Fall 0:47 Caden Ringer (Indian Creek Wrestling Club) |
Junior |
152/160 |
Round 3 |
Isaac York (Unaffiliated) Fall 3:34 Caden Ringer (Indian Creek Wrestling Club) |
Junior |
152/160 |
Round 3 |
Azariah Saunier (Lafayette High School) Dec 11-4 Diondre Henderson (Beech Grove Wrestling Club) |
Junior |
195 |
Round 1 |
Adam Stader (Monrovia) Fall 0:53 Blake Dunbar (Southwestern Wrestling Club) |
Junior |
195 |
Round 2 |
Adam Ingalls (Oswego East High School) Fall 2:00 Blake Dunbar (Southwestern Wrestling Club) |
Junior |
195 |
Round 3 |
Adam Ingalls (Oswego East High School) Fall 2:17 Adam Stader (Monrovia) |
Junior |
220 |
Round 1 |
Dakota Sanders (Mooresville Wrestling Club) Dec 10-7 Mason Schnurpel (Pioneer Wrestling Club) |
Junior |
220 |
Round 2 |
Dakota Sanders (Mooresville Wrestling Club) Dec 4-1 Mason Schnurpel (Pioneer Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
105 |
Quarterfinal |
Peyton Horsley (Delta wrestling club) Fall 0:37 Lane Peachee (Hatchets) |
Intermediate 10U |
105 |
Quarterfinal |
Camden Illingworth (Southside wolverines) Fall 1:48 Finn Barrington (Dragon Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
105 |
Semifinal |
Peyton Horsley (Delta wrestling club) Fall 1:00 Easton Hutchison (Mooresville Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
105 |
Semifinal |
Camden Illingworth (Southside wolverines) Fall 1:56 Spencer Einterz (Franklin Central Wrestling Clu) |
Intermediate 10U |
105 |
Cons. Semi |
Lane Peachee (Hatchets) Fall 2:31 Spencer Einterz (Franklin Central Wrestling Clu) |
Intermediate 10U |
105 |
Cons. Semi |
Finn Barrington (Dragon Wrestling Club) Fall 0:38 Easton Hutchison (Mooresville Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
105 |
1st Place Match |
Camden Illingworth (Southside wolverines) Dec 6-0 Peyton Horsley (Delta wrestling club) |
Intermediate 10U |
105 |
3rd Place Match |
Lane Peachee (Hatchets) Dec 8-7 Finn Barrington (Dragon Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
105 |
5th Place Match |
Spencer Einterz (Franklin Central Wrestling Clu) Fall 0:35 Easton Hutchison (Mooresville Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
120 |
Round 1 |
Memphis McCrary (Vincennes Grapplers WC) TF 20-5 Troy McKinney (Edgewood Wrestling) |
Intermediate 10U |
120 |
Round 2 |
Memphis McCrary (Vincennes Grapplers WC) Fall 0:20 Troy McKinney (Edgewood Wrestling) |
Intermediate 10U |
120+ |
Round 1 |
Gabriel Buzzard (Indian Creek Wrestling Club) Fall 2:20 Aden Miles (Mooresville Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
120+ |
Round 1 |
Camden Duke (Mooresville Wrestling Club) Fall 2:20 Wyatt Horton (Indian Creek Wrestling Club) |