Schoolboy/School Girl 14u |
119 |
Round 2 |
Branson Weaver (Owen county cyclones) Fall 0:57 Cameron Gilb (Milan Tribe) |
Schoolboy/School Girl 14u |
119 |
Round 3 |
Branson Weaver (Owen county cyclones) TF 17-0 Luke Kerns (Unaffiliated) |
Schoolboy/School Girl 14u |
125 |
Round 1 |
Zion Manning (Bloomington South Wrestling Cl) FF Braydon Kinser (Spencer) |
Schoolboy/School Girl 14u |
125 |
Round 1 |
Elly Janovsky (Bulldog Premier Wrestling Club) Fall 3:44 Quenton Brown (North Putnam Cougars) |
Schoolboy/School Girl 14u |
125 |
Round 2 |
Quenton Brown (North Putnam Cougars) FF Braydon Kinser (Spencer) |
Schoolboy/School Girl 14u |
125 |
Round 2 |
Zion Manning (Bloomington South Wrestling Cl) Dec 13-6 Elly Janovsky (Bulldog Premier Wrestling Club) |
Schoolboy/School Girl 14u |
125 |
Round 3 |
Elly Janovsky (Bulldog Premier Wrestling Club) FF Braydon Kinser (Spencer) |
Schoolboy/School Girl 14u |
125 |
Round 3 |
Zion Manning (Bloomington South Wrestling Cl) Fall 3:55 Quenton Brown (North Putnam Cougars) |
Schoolboy/School Girl 14u |
130 |
Round 1 |
Gabriel Rose (Rise Elite) Fall 0:52 Dolan Greika (Center Grove) |
Schoolboy/School Girl 14u |
130 |
Round 2 |
Gabriel Rose (Rise Elite) Fall 0:14 Dolan Greika (Center Grove) |
Schoolboy/School Girl 14u |
136 |
Round 1 |
Miguel Rojas (Southside wolverines) Fall 0:57 Quaid Hinshaw (Owen county cyclones) |
Schoolboy/School Girl 14u |
136 |
Round 2 |
Miguel Rojas (Southside wolverines) Fall 1:00 Quaid Hinshaw (Owen county cyclones) |
Schoolboy/School Girl 14u |
149 |
Round 1 |
Phoenix McCrary (Vincennes Grapplers WC) Fall 3:26 Oliver Piwoszkin (Bloomington South Wrestling Cl) |
Schoolboy/School Girl 14u |
149 |
Round 2 |
Phoenix McCrary (Vincennes Grapplers WC) Fall 1:49 Kaden Lambert (Mooresville Wrestling Club) |
Schoolboy/School Girl 14u |
149 |
Round 3 |
Kaden Lambert (Mooresville Wrestling Club) Fall 0:53 Oliver Piwoszkin (Bloomington South Wrestling Cl) |
Schoolboy/School Girl 14u |
165 |
Round 1 |
Kohlman Creed (Ryle) Fall 0:32 Jayden Sanchez (Marauder Wrestling Club) |
Schoolboy/School Girl 14u |
165 |
Round 2 |
Kohlman Creed (Ryle) Fall 0:21 Jayden Sanchez (Marauder Wrestling Club) |
Schoolboy/School Girl 14u |
187 |
Round 1 |
Jack Wilkerson (Indian Creek Wrestling Club) Fall 2:47 Andrew McKinney (Edgewood Wrestling) |
Schoolboy/School Girl 14u |
187 |
Round 2 |
Jack Wilkerson (Indian Creek Wrestling Club) Fall 0:33 Andrew McKinney (Edgewood Wrestling) |
Schoolboy/School Girl 14u |
250 |
Round 1 |
Carson Shannon (Southwestern Wrestling Club) Fall 0:11 Hunter Harmon (Southwestern Wrestling Club) |
Schoolboy/School Girl 14u |
250 |
Round 2 |
Carson Shannon (Southwestern Wrestling Club) Fall 0:59 Hunter Harmon (Southwestern Wrestling Club) |
Schoolboy/School Girl 14u |
71 |
Round 1 |
Kendall Moe (Contenders Wrestling Academy) TF 17-1 Ty Barnhart (Marauder Wrestling Club) |
Schoolboy/School Girl 14u |
71 |
Round 2 |
Connor Snyder (Indian Creek Wrestling Club) Fall 3:47 Ty Barnhart (Marauder Wrestling Club) |
Schoolboy/School Girl 14u |
71 |
Round 3 |
Kendall Moe (Contenders Wrestling Academy) Fall 1:53 Connor Snyder (Indian Creek Wrestling Club) |
Schoolboy/School Girl 14u |
77/83 |
Quarterfinal |
Elizabeth Dowty (Indian Creek Wrestling Club) Fall 1:59 Troy Merchant (Whiteland Wrestling Club) |