7th-8th |
85-90 |
Round 4 |
Brayden Stec (Valentine wrestling club) Fall 2:51 Ezra Solis (Cozad Youth Wrestling Club) |
7th-8th |
85-90 |
Round 5 |
Landon Johnson (Nebraska Elite) Fall 1:09 Ezra Solis (Cozad Youth Wrestling Club) |
7th-8th |
85-90 |
Round 5 |
Anthony Shifflett (Scottsbluff Wrestling Club) Fall 0:22 Hunter Kothe (HWA) |
7th-8th |
95-102 |
Round 1 |
Drake Arnold (Nebraska Elite) TF 16-1 Jaxon Lewis (Kearney MatCats Wrestling Club) |
7th-8th |
95-102 |
Round 1 |
Gavin Bryant (Midwest Destroyers) Dec 6-0 TATUM MAY (Chase County Wrestling Club) |
7th-8th |
95-102 |
Round 2 |
Ashton Nelson (Crofton-Bloomfield) Fall 1:13 TATUM MAY (Chase County Wrestling Club) |
7th-8th |
95-102 |
Round 2 |
Drake Arnold (Nebraska Elite) Fall 1:49 Gavin Bryant (Midwest Destroyers) |
7th-8th |
95-102 |
Round 3 |
Ashton Nelson (Crofton-Bloomfield) Fall 1:00 Gavin Bryant (Midwest Destroyers) |
7th-8th |
95-102 |
Round 3 |
Jaxon Lewis (Kearney MatCats Wrestling Club) Fall 1:19 TATUM MAY (Chase County Wrestling Club) |
7th-8th |
95-102 |
Round 4 |
Ashton Nelson (Crofton-Bloomfield) Fall 1:13 Jaxon Lewis (Kearney MatCats Wrestling Club) |
7th-8th |
95-102 |
Round 4 |
Drake Arnold (Nebraska Elite) Fall 0:25 TATUM MAY (Chase County Wrestling Club) |
7th-8th |
95-102 |
Round 5 |
Drake Arnold (Nebraska Elite) Fall 2:05 Ashton Nelson (Crofton-Bloomfield) |
7th-8th |
95-102 |
Round 5 |
Jaxon Lewis (Kearney MatCats Wrestling Club) Maj 15-7 Gavin Bryant (Midwest Destroyers) |
5th-6th |
100-105 |
Round 1 |
Taevyn Wurm (Gering Wrestling Club) Fall 2:13 Jailyn Miller (Sutherland Youth Wrestling) |
5th-6th |
100-105 |
Round 2 |
brogan ruff (Sutherland Youth Wrestling) Fall 1:24 Taevyn Wurm (Gering Wrestling Club) |
5th-6th |
100-105 |
Round 3 |
brogan ruff (Sutherland Youth Wrestling) Fall 0:29 Jailyn Miller (Sutherland Youth Wrestling) |
5th-6th |
112-120 |
Round 1 |
Rykan Stewart (Midwest Destroyers) Fall 0:23 BO OWENS (Chase County Wrestling Club) |
5th-6th |
112-120 |
Round 1 |
Jase Bokoskie (Midwest Destroyers) Fall 1:06 Adriana Gallegos (Brady youth wrestling) |
5th-6th |
112-120 |
Round 2 |
Rykan Stewart (Midwest Destroyers) Fall 0:15 Adriana Gallegos (Brady youth wrestling) |
5th-6th |
112-120 |
Round 2 |
Jase Bokoskie (Midwest Destroyers) Fall 2:13 BO OWENS (Chase County Wrestling Club) |
5th-6th |
112-120 |
Round 3 |
Rykan Stewart (Midwest Destroyers) Fall 0:29 Jase Bokoskie (Midwest Destroyers) |
5th-6th |
112-120 |
Round 3 |
BO OWENS (Chase County Wrestling Club) Fall 2:08 Adriana Gallegos (Brady youth wrestling) |
5th-6th |
130-140 |
Round 1 |
Spencer Broom (Valentine wrestling club) Fall 0:33 Rafe Clouse (Sutherland Youth Wrestling) |
5th-6th |
130-140 |
Round 2 |
Spencer Broom (Valentine wrestling club) Dec 16-10 Jaxon Sanchez (Scottsbluff Wrestling Club) |
5th-6th |
130-140 |
Round 3 |
Jaxon Sanchez (Scottsbluff Wrestling Club) Fall 1:05 Rafe Clouse (Sutherland Youth Wrestling) |