Pre K - K |
47-48 |
Round 1 |
Kash McKinney (Blair Wrestling Club) Fall 2:00 Levi Chambers (Powerhouse Wrestling Club) |
Pre K - K |
47-48 |
Round 1 |
Landon Denson (Millard South) Dec 8-2 Grayson Herman (Bryan Youth Wrestling Club) |
Pre K - K |
47-48 |
Round 2 |
Levi Chambers (Powerhouse Wrestling Club) Fall 1:25 Grayson Herman (Bryan Youth Wrestling Club) |
Pre K - K |
47-48 |
Round 2 |
Kash McKinney (Blair Wrestling Club) Fall 1:47 Landon Denson (Millard South) |
Pre K - K |
47-48 |
Round 3 |
Levi Chambers (Powerhouse Wrestling Club) Fall 2:52 Landon Denson (Millard South) |
Pre K - K |
47-48 |
Round 3 |
Kash McKinney (Blair Wrestling Club) Fall 0:42 Grayson Herman (Bryan Youth Wrestling Club) |
Pre K - K |
48-50 |
Round 1 |
Traye Herron (Ready RP Nationals) FF Woodley Zurek (Ironhawk Wrestling Academy) |
Pre K - K |
48-50 |
Round 1 |
Kaikea Nasiatka (Exsploradories) Fall 0:10 Aksel Kastrup (Jr Titans Wrestling Club) |
Pre K - K |
48-50 |
Round 2 |
Woodley Zurek (Ironhawk Wrestling Academy) Fall 0:12 Aksel Kastrup (Jr Titans Wrestling Club) |
Pre K - K |
48-50 |
Round 2 |
Kaikea Nasiatka (Exsploradories) Fall 2:26 Traye Herron (Ready RP Nationals) |
Pre K - K |
48-50 |
Round 3 |
Kaikea Nasiatka (Exsploradories) FF Woodley Zurek (Ironhawk Wrestling Academy) |
Pre K - K |
48-50 |
Round 3 |
Traye Herron (Ready RP Nationals) Fall 0:21 Aksel Kastrup (Jr Titans Wrestling Club) |
Pre K - K |
49-50 |
Round 1 |
Cameron Komp (Ironhawk Wrestling Academy) Fall 0:30 Oliver Bruckner (Blair Wrestling Club) |
Pre K - K |
49-50 |
Round 1 |
Wade Conley (Powerhouse Wrestling Club) Fall 2:07 Tytus Patterson (Bryan Youth Wrestling Club) |
Pre K - K |
49-50 |
Round 2 |
Wade Conley (Powerhouse Wrestling Club) Fall 1:37 Oliver Bruckner (Blair Wrestling Club) |
Pre K - K |
49-50 |
Round 2 |
Cameron Komp (Ironhawk Wrestling Academy) Fall 0:16 Tytus Patterson (Bryan Youth Wrestling Club) |
Pre K - K |
49-50 |
Round 3 |
Tytus Patterson (Bryan Youth Wrestling Club) Dec 18-13 Oliver Bruckner (Blair Wrestling Club) |
Pre K - K |
49-50 |
Round 3 |
Cameron Komp (Ironhawk Wrestling Academy) Fall 2:00 Wade Conley (Powerhouse Wrestling Club) |
Pre K - K |
50-51 |
Round 1 |
Benny Ignowski (Bryan Youth Wrestling Club) FF Bowman Diaz (Jr Titans Wrestling Club) |
Pre K - K |
50-51 |
Round 1 |
Milo Sadovsky (Trojan Wrestling Club) Fall 2:19 Noah Glover (Concordia Wrestling Club) |
Pre K - K |
50-51 |
Round 2 |
Noah Glover (Concordia Wrestling Club) FF Bowman Diaz (Jr Titans Wrestling Club) |
Pre K - K |
50-51 |
Round 2 |
Benny Ignowski (Bryan Youth Wrestling Club) Dec 12-10 Milo Sadovsky (Trojan Wrestling Club) |
Pre K - K |
50-51 |
Round 3 |
Milo Sadovsky (Trojan Wrestling Club) FF Bowman Diaz (Jr Titans Wrestling Club) |
Pre K - K |
50-51 |
Round 3 |
Benny Ignowski (Bryan Youth Wrestling Club) Dec 4-1 Noah Glover (Concordia Wrestling Club) |
Pre K - K |
51-53 |
Round 1 |
Grayson Ingram (Jr Titans Wrestling Club) Fall 2:29 Carver Wright (Elkhorn Wrestling) |