Girls Born 2009-10 |
138 |
1st Place Match |
Zoe Ruhland (Jefferson Wrestling Club) Fall 2:06 Annamarie Bader (Pardeeville Boys Club Youth Wr) |
Girls Born 2009-10 |
152 |
1st Place Match |
Isabella Beeney (Lake Mills Mat Club) Fall 0:31 Taylor Nack (Columbus) |
Boys Born 2015-16 |
105 |
Quarterfinal |
Wyatt Roach (Milton Monsters Wrestling Club) Fall 0:26 Jayce Searl (Lake Mills Mat Club) |
Boys Born 2015-16 |
105 |
Quarterfinal |
Harrison Urban (MGM Silver Spartans) Maj 11-0 Elias Hill (Evansville Wrestling Club) |
Boys Born 2015-16 |
105 |
Semifinal |
Wyatt Roach (Milton Monsters Wrestling Club) Fall 0:27 Seth Miller (Oregon Youth Wrestling) |
Boys Born 2015-16 |
105 |
Semifinal |
Casen Cavitt (ParkviewAlbany Youth Wrestling) Fall 1:00 Harrison Urban (MGM Silver Spartans) |
Boys Born 2015-16 |
105 |
Cons. Semi |
Harrison Urban (MGM Silver Spartans) Fall 1:38 Jayce Searl (Lake Mills Mat Club) |
Boys Born 2015-16 |
105 |
Cons. Semi |
Elias Hill (Evansville Wrestling Club) Fall 0:12 Seth Miller (Oregon Youth Wrestling) |
Boys Born 2015-16 |
105 |
1st Place Match |
Casen Cavitt (ParkviewAlbany Youth Wrestling) Dec 7-5 Wyatt Roach (Milton Monsters Wrestling Club) |
Boys Born 2015-16 |
105 |
3rd Place Match |
Harrison Urban (MGM Silver Spartans) Dec 8-2 Elias Hill (Evansville Wrestling Club) |
Boys Born 2015-16 |
105 |
2nd Place Match |
Harrison Urban (MGM Silver Spartans) Fall 0:17 Wyatt Roach (Milton Monsters Wrestling Club) |
Boys Born 2015-16 |
120 |
Round 1 |
Deacon Spooner (ParkviewAlbany Youth Wrestling) Fall 2:32 Reid Olson (Lake Mills Mat Club) |
Boys Born 2015-16 |
120 |
Round 2 |
Liam Craker (Milton Monsters Wrestling Club) Fall 1:55 Reid Olson (Lake Mills Mat Club) |
Boys Born 2015-16 |
120 |
Round 3 |
Deacon Spooner (ParkviewAlbany Youth Wrestling) Dec 10-3 Liam Craker (Milton Monsters Wrestling Club) |
Boys Born 2015-16 |
45 |
Round 1 |
Trennen Dutcher (Janesville Pythons WC) Dec 8-3 Emmett Morris (Burlington Youth Wrestling) |
Boys Born 2015-16 |
45 |
Round 1 |
Elias Sepulveda (Watertown Wrestling Club) Fall 2:56 James Turner (Milton Monsters Wrestling Club) |
Boys Born 2015-16 |
45 |
Round 2 |
Emmett Morris (Burlington Youth Wrestling) Fall 0:42 James Turner (Milton Monsters Wrestling Club) |
Boys Born 2015-16 |
45 |
Round 2 |
Trennen Dutcher (Janesville Pythons WC) Fall 1:30 Elias Sepulveda (Watertown Wrestling Club) |
Boys Born 2015-16 |
45 |
Round 3 |
Elias Sepulveda (Watertown Wrestling Club) TF 15-0 Emmett Morris (Burlington Youth Wrestling) |
Boys Born 2015-16 |
45 |
Round 3 |
Trennen Dutcher (Janesville Pythons WC) Fall 0:34 James Turner (Milton Monsters Wrestling Club) |
Boys Born 2015-16 |
48 |
Round 1 |
Gatlin Morris-Bird (ParkviewAlbany Youth Wrestling) Fall 1:47 Ezra Ott (Jjs Club Wrestling) |
Boys Born 2015-16 |
48 |
Round 2 |
Graier Vold (Milton Monsters Wrestling Club) Dec 5-2 Ezra Ott (Jjs Club Wrestling) |
Boys Born 2015-16 |
48 |
Round 3 |
Graier Vold (Milton Monsters Wrestling Club) Dec 4-2 Gatlin Morris-Bird (ParkviewAlbany Youth Wrestling) |
Boys Born 2015-16 |
51 |
Quarterfinal |
Oliver Rozeboom (Stoughton Wrestling Club) Fall 1:21 Porter Njos (Milton Monsters Wrestling Club) |
Boys Born 2015-16 |
51 |
Semifinal |
Oliver Rozeboom (Stoughton Wrestling Club) Fall 1:59 Scott Koberle (Evansville Wrestling Club) |