10U Girls |
60 |
Round 1 |
Annabel Choo (Gracie Barra Westchase Wrestling Club) Fall 0:09 Raelyn Lopez (3F Wrestling) |
10U Girls |
60 |
Round 2 |
Annabel Choo (Gracie Barra Westchase Wrestling Club) Fall 0:19 Kahiau Gigi Leal (Texas) |
10U Girls |
60 |
Round 3 |
Kahiau Gigi Leal (Texas) TF 10-0 Raelyn Lopez (3F Wrestling) |
10U Girls |
70 |
Round 1 |
Michaela Brown Ton (Best Trained Wrestling) Fall 0:53 Tziviana Valencia (Inochi Wrestling) |
10U Girls |
70 |
Round 2 |
Michaela Brown Ton (Best Trained Wrestling) Fall 1:04 Tziviana Valencia (Inochi Wrestling) |
10U Girls |
80 |
Round 1 |
Kenzie Sutton (Henrietta Wrestling Club) TF 10-0 Sophia Rosales (Silverback Wrestling Forth Worth) |
10U Girls |
80 |
Round 2 |
Kenzie Sutton (Henrietta Wrestling Club) Fall 1:32 Sophia Rosales (Silverback Wrestling Forth Worth) |
10U FS |
105 |
Round 1 |
Andrew Sanchez (Apex Grappling Academy) Fall 0:41 Traedyn Pettigrew (Keller Wrestling Club) |
10U FS |
105 |
Round 2 |
Andrew Sanchez (Apex Grappling Academy) Fall 2:41 Traedyn Pettigrew (Keller Wrestling Club) |
10U FS |
56 |
Round 1 |
Annabel Choo (Gracie Barra Westchase Wrestling Club) Fall 0:21 Amber Carucci (Apex Grappling Academy) |
10U FS |
56 |
Round 1 |
Jason Coffel (NB Elite Wrestling Club) TF 10-0 Jackson Hunter (Longview Wrestling Club) |
10U FS |
56 |
Round 2 |
Jason Coffel (NB Elite Wrestling Club) Dec 11-4 Annabel Choo (Gracie Barra Westchase Wrestling Club) |
10U FS |
56 |
Round 2 |
Jackson Hunter (Longview Wrestling Club) TF 12-2 Amber Carucci (Apex Grappling Academy) |
10U FS |
56 |
Round 3 |
Annabel Choo (Gracie Barra Westchase Wrestling Club) Fall 0:52 Jackson Hunter (Longview Wrestling Club) |
10U FS |
56 |
Round 3 |
Jason Coffel (NB Elite Wrestling Club) Fall 0:17 Amber Carucci (Apex Grappling Academy) |
10U FS |
59 |
Round 1 |
Gino Ferrari (Cardinal Wrestling Club) TF 10-0 Slade Ward (Texas Style Wrestling Club) |
10U FS |
59 |
Round 1 |
Lucas Scott (Texans Wrestling Club) Fall 1:16 Owen Heinz (Inochi Wrestling) |
10U FS |
59 |
Round 2 |
Gino Ferrari (Cardinal Wrestling Club) TF 10-0 Owen Heinz (Inochi Wrestling) |
10U FS |
59 |
Round 2 |
Slade Ward (Texas Style Wrestling Club) TF 10-0 Lucas Scott (Texans Wrestling Club) |
10U FS |
59 |
Round 3 |
Gino Ferrari (Cardinal Wrestling Club) TF 10-0 Lucas Scott (Texans Wrestling Club) |
10U FS |
59 |
Round 3 |
Slade Ward (Texas Style Wrestling Club) TF 10-0 Owen Heinz (Inochi Wrestling) |
10U FS |
63 |
Quarterfinal |
Andrew Dockery (Legacy Wrestling Club) Fall 0:38 Valentino Finlan (Spartan Mat Club) |
10U FS |
63 |
Quarterfinal |
Axel Kjeldgaard (Lake Highlands Club Wrestling) Fall 1:10 Ryan Alvarado (Apex Grappling Academy) |
10U FS |
63 |
Quarterfinal |
Gabriel Jaxon Medrano (Gracie Barra Westchase Wrestling Club) TF 10-0 Xavier Alcoran (512 Outlaw Wrestling) |
10U FS |
63 |
Quarterfinal |
Brock Neel (NB Elite Wrestling Club) Dec 12-6 Logan Johnson (High Ground Wrestling) |