16U BOYS |
113 |
Round 2 |
Louis Malave (Lancaster Alliance Wrestling C) Fall 1:01 Gunnar Maciejewski (fleetwood) |
16U BOYS |
113 |
Round 3 |
Gunnar Maciejewski (fleetwood) TF 8-0 Zachary Sherman (Lincoln Highway Wrestling Club) |
16U BOYS |
113 |
Round 3 |
Easton Mull (Chestnut Ridge) TF 10-1 Philip Montes (Lancaster Alliance Wrestling C) |
16U BOYS |
113 |
Round 4 |
Zachary Sherman (Lincoln Highway Wrestling Club) Fall 2:45 Philip Montes (Lancaster Alliance Wrestling C) |
16U BOYS |
113 |
Round 4 |
Easton Mull (Chestnut Ridge) TF 12-4 Louis Malave (Lancaster Alliance Wrestling C) |
16U BOYS |
113 |
Round 5 |
Zachary Sherman (Lincoln Highway Wrestling Club) Fall 3:14 Louis Malave (Lancaster Alliance Wrestling C) |
16U BOYS |
113 |
Round 5 |
Philip Montes (Lancaster Alliance Wrestling C) Dec 9-5 Gunnar Maciejewski (fleetwood) |
16U BOYS |
120 |
Round 1 |
McKaden Speece (Steller Trained) TF 8-0 Davis Baum (South Central PA Wrestling Clu) |
16U BOYS |
120 |
Round 1 |
Tommy Blankenship (Mavericks) TF 8-0 Andrew Bostwick (Black sheep) |
16U BOYS |
120 |
Round 2 |
McKaden Speece (Steller Trained) TF 8-0 Tommy Blankenship (Mavericks) |
16U BOYS |
120 |
Round 2 |
Davis Baum (South Central PA Wrestling Clu) TF 10-0 Andrew Bostwick (Black sheep) |
16U BOYS |
120 |
Round 3 |
McKaden Speece (Steller Trained) TF 8-0 Andrew Bostwick (Black sheep) |
16U BOYS |
120 |
Round 3 |
Davis Baum (South Central PA Wrestling Clu) TF 10-1 Tommy Blankenship (Mavericks) |
16U BOYS |
126 |
Round 1 |
Evan Buswell (Lancaster Alliance Wrestling C) Fall 2:15 Levi Richmond (Downingtown West High School) |
16U BOYS |
126 |
Round 1 |
Ned Kauffman (Berks Catholic) TF 10-1 Dominic Vogel (Lancaster Alliance Wrestling C) |
16U BOYS |
126 |
Round 2 |
Ned Kauffman (Berks Catholic) Fall 0:40 Levi Richmond (Downingtown West High School) |
16U BOYS |
126 |
Round 2 |
Dominic Vogel (Lancaster Alliance Wrestling C) Fall 0:51 Evan Buswell (Lancaster Alliance Wrestling C) |
16U BOYS |
126 |
Round 3 |
Levi Richmond (Downingtown West High School) Dec 16-11 Dominic Vogel (Lancaster Alliance Wrestling C) |
16U BOYS |
126 |
Round 3 |
Ned Kauffman (Berks Catholic) TF 10-0 Evan Buswell (Lancaster Alliance Wrestling C) |
16U BOYS |
132 |
Champ. Round 1 |
Connor Killion (Lancaster Alliance Wrestling C) Fall 2:58 Kevin Bernhard (Downingtown West High School) |
16U BOYS |
132 |
Quarterfinal |
Connor Killion (Lancaster Alliance Wrestling C) TF 10-0 Eddie Radecki (Caravel Academy) |
16U BOYS |
132 |
Quarterfinal |
Elias Long (Compound York Wrestling Club) TF 8-0 Michael Sutton (Dueling Bandits) |
16U BOYS |
132 |
Quarterfinal |
Hayden Andrus (Primus) Dec 6-0 Deshonn Valentine (Eagle Nation) |
16U BOYS |
132 |
Quarterfinal |
Landon Yoder (Mat Pack Wrestling Club) Fall 1:26 Connor Knight (Compound York Wrestling Club) |
16U BOYS |
132 |
Semifinal |
Connor Killion (Lancaster Alliance Wrestling C) Dec 4-1 Elias Long (Compound York Wrestling Club) |