14U BOYS |
119 |
Round 2 |
Reid Grossman (Haines Trained Gladiators) TF 8-0 Vincent Kirby (Hdg warriors and mavericks) |
14U BOYS |
119 |
Round 3 |
Brooklyn Pickett (Headhunters wrestling club) TF 8-0 Vincent Kirby (Hdg warriors and mavericks) |
14U BOYS |
125-130 |
Round 1 |
Logan Maurer (LAW) Fall 0:54 Bradyn Linder (Lancaster Alliance Wrestling C) |
14U BOYS |
125-130 |
Round 1 |
Brody Musser (Lancaster Alliance Wrestling C) Dec 8-2 Alfonzo Rivera (South Central PA Wrestling Clu) |
14U BOYS |
125-130 |
Round 2 |
Logan Maurer (LAW) TF 8-0 Alfonzo Rivera (South Central PA Wrestling Clu) |
14U BOYS |
125-130 |
Round 2 |
Brody Musser (Lancaster Alliance Wrestling C) TF 12-4 Bradyn Linder (Lancaster Alliance Wrestling C) |
14U BOYS |
125-130 |
Round 3 |
Logan Maurer (LAW) TF 10-2 Brody Musser (Lancaster Alliance Wrestling C) |
14U BOYS |
125-130 |
Round 3 |
Alfonzo Rivera (South Central PA Wrestling Clu) TF 8-0 Bradyn Linder (Lancaster Alliance Wrestling C) |
14U BOYS |
136 |
Round 1 |
Stefan Matteo Noronha (RPW) Fall 3:41 Klint Miller (Steller Trained) |
14U BOYS |
136 |
Round 2 |
Klint Miller (Steller Trained) Fall 1:30 Stefan Matteo Noronha (RPW) |
14U BOYS |
136 |
Round 3 |
Klint Miller (Steller Trained) Dec 14-12 Stefan Matteo Noronha (RPW) |
14U BOYS |
149 |
Round 1 |
Victor MarksJenkins (Punisher Wrestling Club Inc) TF 10-0 Jaccob Stoner (LHWC) |
14U BOYS |
149 |
Round 2 |
Victor MarksJenkins (Punisher Wrestling Club Inc) Fall 0:33 Gavin Boyd (Unaffiliated) |
14U BOYS |
149 |
Round 3 |
Jaccob Stoner (LHWC) Dec 10-6 Gavin Boyd (Unaffiliated) |
14U BOYS |
165-187 |
Round 1 |
Brayden Barnett (Mercersburg) TF 12-2 Gregori Zurek (Pittston Area) |
14U BOYS |
165-187 |
Round 2 |
Brayden Barnett (Mercersburg) FF Gregori Zurek (Pittston Area) |
14U BOYS |
83 |
Round 1 |
Wyatt Rossi (Punisher Wrestling Club Inc) Dec 6-2 Natalie Radecki (Caravel Academy) |
14U BOYS |
83 |
Round 1 |
Braiden Lotier (Lancaster Alliance Wrestling C) TF 8-0 Nathaniel Handy (Glenville) |
14U BOYS |
83 |
Round 2 |
Nathaniel Handy (Glenville) Fall 1:04 Natalie Radecki (Caravel Academy) |
14U BOYS |
83 |
Round 2 |
Braiden Lotier (Lancaster Alliance Wrestling C) TF 8-0 Wyatt Rossi (Punisher Wrestling Club Inc) |
14U BOYS |
83 |
Round 3 |
Braiden Lotier (Lancaster Alliance Wrestling C) TF 8-0 Natalie Radecki (Caravel Academy) |
14U BOYS |
83 |
Round 3 |
Nathaniel Handy (Glenville) Fall 3:07 Wyatt Rossi (Punisher Wrestling Club Inc) |
14U BOYS |
87 |
Round 1 |
Brandon Wunder (Punisher Wrestling Club Inc) TF 8-0 Aaden Schiefer (Compound York Wrestling Club) |
14U BOYS |
87 |
Round 1 |
Jordan Manyette (American Dream Wrestling Club) Dec 5-2 Neil Bitting (Berks Catholic) |
14U BOYS |
87 |
Round 2 |
Jordan Manyette (American Dream Wrestling Club) TF 9-1 Aaden Schiefer (Compound York Wrestling Club) |