Novice 12U |
98-101 |
Round 3 |
Easton Martin (Centennial Youth Wrestling) Fall 0:58 Kyle Witter (Medford) |
Intermediate 10U |
110-120 |
Round 1 |
Kade Rehak (Andover Youth Wrestling) Fall 2:52 Henry Sather (Lakeville Youth Wrestling) |
Intermediate 10U |
110-120 |
Round 2 |
Cash Carter (Blaine) Fall 0:15 Kade Rehak (Andover Youth Wrestling) |
Intermediate 10U |
110-120 |
Round 3 |
Cash Carter (Blaine) Fall 0:36 Henry Sather (Lakeville Youth Wrestling) |
Intermediate 10U |
126-137 |
Round 1 |
Kingston Beach (Centennial Youth Wrestling) Fall 3:56 Jett Meidl (No Nonsense) |
Intermediate 10U |
126-137 |
Round 2 |
Jett Meidl (No Nonsense) Dec 5-2 Layne Bly (LaCrescent) |
Intermediate 10U |
126-137 |
Round 3 |
Layne Bly (LaCrescent) Dec 2-0 Kingston Beach (Centennial Youth Wrestling) |
Intermediate 10U |
47-51 |
Round 1 |
Colin Welch (STMA) Fall 0:29 Chris Doyen (Waconia Wrestling) |
Intermediate 10U |
47-51 |
Round 1 |
Mason Calhoun (Centennial Youth Wrestling) Fall 2:13 Zane Godes (Lakeville) |
Intermediate 10U |
47-51 |
Round 2 |
Colin Welch (STMA) Fall 0:57 Mason Calhoun (Centennial Youth Wrestling) |
Intermediate 10U |
47-51 |
Round 2 |
Zane Godes (Lakeville) Fall 0:51 Chris Doyen (Waconia Wrestling) |
Intermediate 10U |
47-51 |
Round 3 |
Colin Welch (STMA) Fall 0:48 Zane Godes (Lakeville) |
Intermediate 10U |
47-51 |
Round 3 |
Mason Calhoun (Centennial Youth Wrestling) Fall 0:16 Chris Doyen (Waconia Wrestling) |
Intermediate 10U |
49-51 |
Round 1 |
Spencer Mattson (STMA) Fall 0:48 Charles Kunz (Farmington) |
Intermediate 10U |
49-51 |
Round 1 |
Keaton Lanik (Park Wolfpack Wrestling) Fall 0:56 Alana Meyering (Apple Valley Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
49-51 |
Round 2 |
Spencer Mattson (STMA) Maj 19-5 Keaton Lanik (Park Wolfpack Wrestling) |
Intermediate 10U |
49-51 |
Round 2 |
Charles Kunz (Farmington) Dec 6-4 Alana Meyering (Apple Valley Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
49-51 |
Round 3 |
Spencer Mattson (STMA) TF 24-9 Alana Meyering (Apple Valley Wrestling Club) |
Intermediate 10U |
49-51 |
Round 3 |
Keaton Lanik (Park Wolfpack Wrestling) Fall 2:31 Charles Kunz (Farmington) |
Intermediate 10U |
52-54 |
Round 1 |
Madden Peters (Robbinsdale Raptors) Fall 0:37 Asher Johnson (Owatonna Wrestling Association) |
Intermediate 10U |
52-54 |
Round 1 |
Sullivan Sweazey (PINnacle) Fall 2:57 Camden Anderson (Coon Rapids Mat Bandits) |
Intermediate 10U |
52-54 |
Round 2 |
Madden Peters (Robbinsdale Raptors) Maj 9-0 Sullivan Sweazey (PINnacle) |
Intermediate 10U |
52-54 |
Round 2 |
Asher Johnson (Owatonna Wrestling Association) Fall 2:36 Camden Anderson (Coon Rapids Mat Bandits) |
Intermediate 10U |
52-54 |
Round 3 |
Madden Peters (Robbinsdale Raptors) Fall 1:29 Camden Anderson (Coon Rapids Mat Bandits) |
Intermediate 10U |
52-54 |
Round 3 |
Sullivan Sweazey (PINnacle) Fall 2:32 Asher Johnson (Owatonna Wrestling Association) |