Novice 12U |
75-75 A |
Round 2 |
Tyson Meagher (Paynesville Bulldogs) Fall 0:36 Colton Baka (Mankato Mustangs) |
Novice 12U |
75-75 A |
Round 2 |
Oliver Davidson (Tech team wrestling) Maj 11-0 Rylan Brown (Zumbrota-Mazeppa) |
Novice 12U |
75-75 A |
Round 3 |
Oliver Davidson (Tech team wrestling) Fall 2:14 Colton Baka (Mankato Mustangs) |
Novice 12U |
75-75 A |
Round 3 |
Tyson Meagher (Paynesville Bulldogs) Fall 0:30 Rylan Brown (Zumbrota-Mazeppa) |
Novice 12U |
75-75 B |
Round 1 |
Asher Theis (New Prague) Dec 5-2 Walter Muhs (Chaska/Chan Stallions) |
Novice 12U |
75-75 B |
Round 1 |
Gabriel Zimmerman (Pursuit wrestling) Dec 3-0 William Urban (Lakeville) |
Novice 12U |
75-75 B |
Round 2 |
Gabriel Zimmerman (Pursuit wrestling) TF 15-0 Walter Muhs (Chaska/Chan Stallions) |
Novice 12U |
75-75 B |
Round 2 |
William Urban (Lakeville) Dec 6-3 Asher Theis (New Prague) |
Novice 12U |
75-75 B |
Round 3 |
William Urban (Lakeville) Fall 1:23 Walter Muhs (Chaska/Chan Stallions) |
Novice 12U |
75-75 B |
Round 3 |
Gabriel Zimmerman (Pursuit wrestling) Fall 1:30 Asher Theis (New Prague) |
Novice 12U |
76-77 |
Round 1 |
William Brisson (Monticello) Fall 3:00 Owen Kaufhold (SHAKOPEE MAT CLUB) |
Novice 12U |
76-77 |
Round 1 |
Dylan Utley (East Ridge & Pinnacle) Fall 0:37 Jasper Towers (Prior Lake Wrestling Club) |
Novice 12U |
76-77 |
Round 2 |
William Brisson (Monticello) Fall 0:39 Dylan Utley (East Ridge & Pinnacle) |
Novice 12U |
76-77 |
Round 2 |
Owen Kaufhold (SHAKOPEE MAT CLUB) Fall 0:31 Jasper Towers (Prior Lake Wrestling Club) |
Novice 12U |
76-77 |
Round 3 |
William Brisson (Monticello) Fall 3:27 Jasper Towers (Prior Lake Wrestling Club) |
Novice 12U |
76-77 |
Round 3 |
Owen Kaufhold (SHAKOPEE MAT CLUB) Fall 0:45 Dylan Utley (East Ridge & Pinnacle) |
Novice 12U |
77-78 |
Round 1 |
William Brunswold (Summit Wrestling Academy) Dec 9-2 Blake Voight (CP Takedown Club) |
Novice 12U |
77-78 |
Round 1 |
Levi Zierden (Rogers Area Youth Wrestling Cl) Maj 8-0 Madilyn Trottier (Apple Valley Wrestling Club) |
Novice 12U |
77-78 |
Round 2 |
Levi Zierden (Rogers Area Youth Wrestling Cl) Fall 1:19 William Brunswold (Summit Wrestling Academy) |
Novice 12U |
77-78 |
Round 2 |
Blake Voight (CP Takedown Club) Dec 8-1 Madilyn Trottier (Apple Valley Wrestling Club) |
Novice 12U |
77-78 |
Round 3 |
William Brunswold (Summit Wrestling Academy) Maj 13-0 Madilyn Trottier (Apple Valley Wrestling Club) |
Novice 12U |
77-78 |
Round 3 |
Levi Zierden (Rogers Area Youth Wrestling Cl) Fall 2:20 Blake Voight (CP Takedown Club) |
Novice 12U |
79-80 |
Round 1 |
Jayden Duruji (Pursuit wrestling) Fall 1:20 Tyce Harty (Wayzata Youth Wrestling) |
Novice 12U |
79-80 |
Round 1 |
James Holm (Lakeville Youth Wrestling) Maj 10-1 Ian Schletz (Rosemount Irish Wrestling) |
Novice 12U |
79-80 |
Round 2 |
Jayden Duruji (Pursuit wrestling) Fall 4:28 Ian Schletz (Rosemount Irish Wrestling) |