JUNIOR |
132 |
Round 1 |
Keaton Spear (Warrior Wrestling Club) Fall 0:22 Breana Hill (Northridge) |
JUNIOR |
132 |
Round 2 |
Keaton Spear (Warrior Wrestling Club) Fall 0:53 Breana Hill (Northridge) |
JUNIOR |
138 |
Round 1 |
Dominic Smith (Rockies wrestling club) Fall 4:00 Cameron Baber (Ambush) |
JUNIOR |
138 |
Round 2 |
Dominic Smith (Rockies wrestling club) Fall 1:22 Micah Beal (Ambush) |
JUNIOR |
138 |
Round 3 |
Cameron Baber (Ambush) Fall 5:22 Micah Beal (Ambush) |
JUNIOR |
145 |
Round 1 |
Jonathan Morales (Goshen) Fall 1:50 Cale Brown (Bremen wrestling club) |
JUNIOR |
145 |
Round 2 |
Jose Cervantes (west noble) Fall 2:18 Cale Brown (Bremen wrestling club) |
JUNIOR |
145 |
Round 3 |
Jonathan Morales (Goshen) Dec 10-9 Jose Cervantes (west noble) |
JUNIOR |
152 |
Round 1 |
Christian Pfeiffer-Laguerre (Penn Wrestling Club) Fall 3:52 Matthew Kline (Ambush) |
JUNIOR |
152 |
Round 2 |
Christian Pfeiffer-Laguerre (Penn Wrestling Club) Fall 3:35 Gustavo Taylor (Ligonier) |
JUNIOR |
152 |
Round 3 |
Matthew Kline (Ambush) Fall 3:30 Gustavo Taylor (Ligonier) |
JUNIOR |
160 |
Round 1 |
Preston Burcham (Ambush) Dec 9-3 Bradyn Goss (Elkhart) |
JUNIOR |
160 |
Round 2 |
Brenden Stockman (Elkhart) SV-1 13-11 Preston Burcham (Ambush) |
JUNIOR |
160 |
Round 3 |
Brenden Stockman (Elkhart) Fall 0:21 Bradyn Goss (Elkhart) |
JUNIOR |
182 |
Round 1 |
Chase Seifert (Ambush) Dec 3-2 Jamie Blackstone (Ambush) |
JUNIOR |
182 |
Round 2 |
Jamie Blackstone (Ambush) Dec 10-5 Chase Seifert (Ambush) |
JUNIOR |
182 |
Round 3 |
Jamie Blackstone (Ambush) Dec 2-1 Chase Seifert (Ambush) |
JUNIOR |
220 |
Round 1 |
Chastin Lang (Ligonier) Fall 1:24 Connor Katsafaros (Steuben county wrestling club) |
JUNIOR |
220 |
Round 2 |
Chastin Lang (Ligonier) Fall 1:33 Connor Katsafaros (Steuben county wrestling club) |
JUNIOR |
220 |
Round 3 |
() DFF () |
JUNIOR |
285 |
Round 1 |
Trace Walter (Marian High school) Fall 1:31 Samuel Maldonado (Jimtown ) |
JUNIOR |
285 |
Round 2 |
Trace Walter (Marian High school) FF Samuel Maldonado (Jimtown ) |
8U-BANTAM |
43 |
Round 1 |
Parker Sponseller (Falcon Wrestling Club) Fall 2:00 Owen Mersich (Unattached) |
8U-BANTAM |
43 |
Round 1 |
Zander Smith (Mishawaka Wrestling Club) Maj 11-2 Payton Carlton (Rockies wrestling club) |
8U-BANTAM |
43 |
Round 2 |
Payton Carlton (Rockies wrestling club) Fall 2:28 Parker Sponseller (Falcon Wrestling Club) |