Peewee 6U |
35 |
Quarterfinal |
Bronxten Parrish (Contenders Wrestling Academy) Fall 0:33 Aaron LaGrange (Indian Creek Wrestling Club) |
Peewee 6U |
35 |
Semifinal |
Cole Cooper (Contenders Wrestling Academy) Fall 1:22 Waylon Schmith (Beech Grove Wrestling Club) |
Peewee 6U |
35 |
Cons. Round 1 |
Kennedy Wheeler (Columbus East WC) Maj 13-3 Dawson Brown (Indian Creek Wrestling Club) |
Peewee 6U |
35 |
Semifinal |
Easton Arthur (Bloomington South Wrestling Cl) TF 16-0 Bronxten Parrish (Contenders Wrestling Academy) |
Peewee 6U |
35 |
Cons. Semi |
Kennedy Wheeler (Columbus East WC) Maj 15-5 Bronxten Parrish (Contenders Wrestling Academy) |
Peewee 6U |
35 |
Cons. Semi |
Waylon Schmith (Beech Grove Wrestling Club) Fall 0:35 Aaron LaGrange (Indian Creek Wrestling Club) |
Peewee 6U |
35 |
1st Place Match |
Cole Cooper (Contenders Wrestling Academy) SV-1 15-13 Easton Arthur (Bloomington South Wrestling Cl) |
Peewee 6U |
35 |
3rd Place Match |
Waylon Schmith (Beech Grove Wrestling Club) SV-1 3-1 Kennedy Wheeler (Columbus East WC) |
Peewee 6U |
35 |
5th Place Match |
Bronxten Parrish (Contenders Wrestling Academy) Fall 0:23 Aaron LaGrange (Indian Creek Wrestling Club) |
Peewee 6U |
40 |
Round 1 |
Easton Jackson (Milan Tribe) Fall 1:10 Jett Jaggers (Delta wrestling club) |
Peewee 6U |
40 |
Round 1 |
Charlee Kennett (Columbus East WC) Fall 1:35 Chase Dowty (Indian Creek Wrestling Club) |
Peewee 6U |
40 |
Round 2 |
Jett Jaggers (Delta wrestling club) SV-1 12-10 Chase Dowty (Indian Creek Wrestling Club) |
Peewee 6U |
40 |
Round 2 |
Easton Jackson (Milan Tribe) Dec 6-5 Charlee Kennett (Columbus East WC) |
Peewee 6U |
40 |
Round 3 |
Charlee Kennett (Columbus East WC) Dec 3-1 Jett Jaggers (Delta wrestling club) |
Peewee 6U |
40 |
Round 3 |
Easton Jackson (Milan Tribe) FF Chase Dowty (Indian Creek Wrestling Club) |
Peewee 6U |
45 |
Round 1 |
Ryder Dowty (Indian Creek Wrestling Club) Dec 6-0 Isaac Wilkerson (Indian Creek Wrestling Club) |
Peewee 6U |
45 |
Round 2 |
Ryder Dowty (Indian Creek Wrestling Club) Fall 0:33 Elijah Woods (Beech Grove Wrestling Club) |
Peewee 6U |
45 |
Round 3 |
Isaac Wilkerson (Indian Creek Wrestling Club) Fall 1:13 Elijah Woods (Beech Grove Wrestling Club) |
Peewee 6U |
50 |
Round 1 |
Tatiana Hicks (Jennings County Wrestling Club) SV-1 15-13 Fulton Fore (Center Grove) |
Peewee 6U |
50 |
Round 2 |
Grayson Burns (Columbus North Wrestling Club) Maj 15-6 Fulton Fore (Center Grove) |
Peewee 6U |
50 |
Round 3 |
Grayson Burns (Columbus North Wrestling Club) Fall 1:28 Tatiana Hicks (Jennings County Wrestling Club) |
Peewee 6U |
55 |
Round 1 |
Casen Martin (Western Wrestling Club) Dec 9-8 Joseph Pipito (Delta wrestling club) |
Peewee 6U |
55 |
Round 2 |
Casen Martin (Western Wrestling Club) Dec 2-0 Joseph Pipito (Delta wrestling club) |
Peewee 6U |
65 |
Round 1 |
Drake Bower (Indian Creek Wrestling Club) Fall 1:23 Lincoln Cooper (Whiteland Wrestling Club) |
Peewee 6U |
65 |
Round 2 |
Kailyn Wilson (Jasper Wrestling Club) Fall 1:31 Drake Bower (Indian Creek Wrestling Club) |