16U |
128-134 |
Round 1 |
Abdullah Yafai (One on One Wrestling) Dec 7-3 Finn Loudenbeck (Tecumseh Wrestling Club) |
16U |
128-134 |
Round 2 |
Blaine Anspaugh (Mat Invaders) TF 13-2 Abdullah Yafai (One on One Wrestling) |
16U |
128-134 |
Round 2 |
Keaton Godfryd (Roughnecks wc) TF 10-0 Finn Loudenbeck (Tecumseh Wrestling Club) |
16U |
128-134 |
Round 3 |
Blaine Anspaugh (Mat Invaders) Fall 3:57 Finn Loudenbeck (Tecumseh Wrestling Club) |
16U |
128-134 |
Round 3 |
Keaton Godfryd (Roughnecks wc) Fall 2:24 Abdullah Yafai (One on One Wrestling) |
16U |
130-131 |
Round 1 |
Collin Howitt (Roughneck Wrestling Club) Fall 3:16 Riley Beech (Bendle Wrestling) |
16U |
130-131 |
Round 1 |
Kaleb Smith-baldwin (Simmons Academy Of Wrestling) Inj. 0:21 Michael Cannon (west michigan persuit) |
16U |
130-131 |
Round 2 |
Collin Howitt (Roughneck Wrestling Club) Inj. 0:00 Michael Cannon (west michigan persuit) |
16U |
130-131 |
Round 2 |
Kaleb Smith-baldwin (Simmons Academy Of Wrestling) TF 10-0 Riley Beech (Bendle Wrestling) |
16U |
130-131 |
Round 3 |
Kaleb Smith-baldwin (Simmons Academy Of Wrestling) TF 10-0 Collin Howitt (Roughneck Wrestling Club) |
16U |
130-131 |
Round 3 |
Riley Beech (Bendle Wrestling) FF Michael Cannon (west michigan persuit) |
16U |
133-145 |
Round 1 |
Noah Benore (Relentless) Dec 9-7 Cameron Gerbracht (Cadillac) |
16U |
133-145 |
Round 1 |
Jude Kaptur (Roughneck Wrestling Club) Fall 3:23 Talan Goodwin (Ojitsu) |
16U |
133-145 |
Round 2 |
Cameron Gerbracht (Cadillac) TF 12-2 Talan Goodwin (Ojitsu) |
16U |
133-145 |
Round 2 |
Noah Benore (Relentless) TF 10-0 Jude Kaptur (Roughneck Wrestling Club) |
16U |
133-145 |
Round 3 |
Jude Kaptur (Roughneck Wrestling Club) Fall 1:18 Cameron Gerbracht (Cadillac) |
16U |
133-145 |
Round 3 |
Noah Benore (Relentless) Fall 0:30 Talan Goodwin (Ojitsu) |
16U |
138-145 |
Round 1 |
Blake Sloan (International Wrestling Club) FF Adil Salam (Roughnecks wc) |
16U |
138-145 |
Round 1 |
Owen Segorski (Michigan Grappler RTC) TF 10-0 Blake Davis (Northern Exposure Wrestling Cl) |
16U |
138-145 |
Round 2 |
Blake Davis (Northern Exposure Wrestling Cl) FF Adil Salam (Roughnecks wc) |
16U |
138-145 |
Round 2 |
Owen Segorski (Michigan Grappler RTC) Dec 4-1 Blake Sloan (International Wrestling Club) |
16U |
138-145 |
Round 3 |
Owen Segorski (Michigan Grappler RTC) FF Adil Salam (Roughnecks wc) |
16U |
138-145 |
Round 3 |
Blake Sloan (International Wrestling Club) TF 10-0 Blake Davis (Northern Exposure Wrestling Cl) |
16U |
143-159 |
Round 1 |
Hunter Thomson (Roughneck Wrestling Club) Fall 1:15 Joseph Cappellano (Hartland Wrestling Club) |
16U |
143-159 |
Round 2 |
Joseph Cappellano (Hartland Wrestling Club) Fall 2:59 Quinn Mccloud (Relentless) |