16U |
112-118 |
Round 1 |
Joseph Cummings (Northern Exposure Wrestling Cl) Fall 3:31 Hunter Burk (Gregory) |
16U |
112-118 |
Round 1 |
Ty Biggart (Hartland Wrestling Club) Fall 0:14 Wyatt Andrews (Tecumseh Wrestling Club) |
16U |
112-118 |
Round 2 |
Joseph Cummings (Northern Exposure Wrestling Cl) Dec 12-4 Wyatt Andrews (Tecumseh Wrestling Club) |
16U |
112-118 |
Round 2 |
Ty Biggart (Hartland Wrestling Club) Fall 1:43 Hunter Burk (Gregory) |
16U |
112-118 |
Round 3 |
Ty Biggart (Hartland Wrestling Club) Fall 0:16 Joseph Cummings (Northern Exposure Wrestling Cl) |
16U |
112-118 |
Round 3 |
Wyatt Andrews (Tecumseh Wrestling Club) Fall 2:44 Hunter Burk (Gregory) |
16U |
119-120 |
Round 1 |
Braylenn Aulbach (MIGRTC) Fall 3:36 Landon Thorne (Team UNIFIED Wrestling) |
16U |
119-120 |
Round 1 |
Bryce Morrison (Ares) TF 10-0 Justin, Crynick (Westside Eagles) |
16U |
119-120 |
Round 2 |
Bryce Morrison (Ares) TF 10-0 Landon Thorne (Team UNIFIED Wrestling) |
16U |
119-120 |
Round 2 |
Braylenn Aulbach (MIGRTC) TF 10-0 Justin, Crynick (Westside Eagles) |
16U |
119-120 |
Round 3 |
Landon Thorne (Team UNIFIED Wrestling) TF 10-0 Justin, Crynick (Westside Eagles) |
16U |
119-120 |
Round 3 |
Bryce Morrison (Ares) Fall 2:11 Braylenn Aulbach (MIGRTC) |
16U |
120-125 |
Round 1 |
Jackson Blum (Michigan Grappler RTC) TF 10-0 James Diel (Rockford) |
16U |
120-125 |
Round 1 |
Chase Utley (Hartland Wrestling Club) FF Noah Dahlke (Michigan West Wrestling Club) |
16U |
120-125 |
Round 2 |
James Diel (Rockford) FF Noah Dahlke (Michigan West Wrestling Club) |
16U |
120-125 |
Round 2 |
Jackson Blum (Michigan Grappler RTC) TF 10-0 Chase Utley (Hartland Wrestling Club) |
16U |
120-125 |
Round 3 |
James Diel (Rockford) TF 10-0 Chase Utley (Hartland Wrestling Club) |
16U |
120-125 |
Round 3 |
Jackson Blum (Michigan Grappler RTC) FF Noah Dahlke (Michigan West Wrestling Club) |
16U |
125-127 |
Round 1 |
Jacob Batha (Ojitsu) TF 12-2 Gavin Knepp (OC Thunder WC) |
16U |
125-127 |
Round 2 |
Gavin Knepp (OC Thunder WC) Fall 3:15 Jager Corliss (Cadillac) |
16U |
125-127 |
Round 3 |
Jacob Batha (Ojitsu) TF 20-8 Jager Corliss (Cadillac) |
16U |
127-128 |
Round 1 |
Aaron Wilson (Roughneck Wrestling Club) TF 12-2 Israel Waite (Simmons Academy Of Wrestling) |
16U |
127-128 |
Round 2 |
Aaron Wilson (Roughneck Wrestling Club) Fall 0:30 Isaiah Scott (Westside Eagles) |
16U |
127-128 |
Round 3 |
Israel Waite (Simmons Academy Of Wrestling) TF 10-0 Isaiah Scott (Westside Eagles) |
16U |
128-134 |
Round 1 |
Blaine Anspaugh (Mat Invaders) Fall 2:42 Keaton Godfryd (Roughnecks wc) |