U23 Freestyle |
92 |
7th Place |
Nathan Traxler (California Regional Training Center (CA RTC)) VSU1 12-2 3:42 Andrew Davison (Cliff Keen Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
92 |
Quarters |
Jonathan Aiello (Unattached) VPO1 10-4 Kordell Norfleet (Sunkist Kids Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
92 |
Quarters |
Nino Bonaccorsi (Pittsburgh Wrestling Club) VSU 10-0 5:12 Thomas Penola (Boilermaker RTC) |
U23 Freestyle |
92 |
C-Semis |
Nino Bonaccorsi (Pittsburgh Wrestling Club) VPO1 7-1 Kordell Norfleet (Sunkist Kids Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
92 |
Quarters |
Jakob Woodley (Oklahoma Regional Training Center) VPO1 8-3 Travis Stefanik (New Jersey RTC) |
U23 Freestyle |
92 |
Quarters |
Jacob Warner (Hawkeye Wrestling Club) VSU 11-0 1:24 Nathan Traxler (California Regional Training Center (CA RTC)) |
U23 Freestyle |
92 |
Cons 8 #1 |
Jose Valdez (Unattached) VFO Paul Carson (Blue Ridge RTC) |
U23 Freestyle |
92 |
Cons 16 #2 |
Bear Hughes (Unattached) VPO1 11-8 Chris Droege (Compound Wrestling- Great Lakes Regional Training Center) |
U23 Freestyle |
92 |
Cons 4 |
Thomas Penola (Boilermaker RTC) VPO1 13-6 Nathan Traxler (California Regional Training Center (CA RTC)) |
U23 Freestyle |
92 |
Cons 4 |
Kordell Norfleet (Sunkist Kids Wrestling Club) VPO1 9-4 Andrew Davison (Cliff Keen Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
92 |
Semis |
Jakob Woodley (Oklahoma Regional Training Center) VPO1 7-3 Jonathan Aiello (Unattached) |
U23 Freestyle |
92 |
Semis |
Jacob Warner (Hawkeye Wrestling Club) VPO1 9-3 Nino Bonaccorsi (Pittsburgh Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
92 |
Rnd of 32 |
Jakob Woodley (Oklahoma Regional Training Center) VSU 10-0 1:41 Chris Droege (Compound Wrestling- Great Lakes Regional Training Center) |
U23 Freestyle |
97 |
Cons 8 #2 |
Jacob Boyd (Unattached) VPO 4-0 Ryan Vasbinder (Unattached) |
U23 Freestyle |
97 |
Rnd of 16 |
Kobe Woods (Burg Training Center) VFA 1:00 5-1 Ryan Vasbinder (Unattached) |
U23 Freestyle |
97 |
3rd Place |
Jacob Boyd (Unattached) VSU 10-0 5:06 Kobe Woods (Burg Training Center) |
U23 Freestyle |
97 |
5th Place |
Duncan Lee (Unattached) VFO 0-0 Brandon Whitman (Tar Heel Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
97 |
Quarters |
Brandon Whitman (Tar Heel Wrestling Club) VPO1 5-4 Kobe Woods (Burg Training Center) |
U23 Freestyle |
97 |
Finals |
Tanner Sloan (Jackrabbit Wrestling Club) VPO1 10-9 Noah Adams (West Virginia Regional Training Center) |
U23 Freestyle |
97 |
Quarters |
Duncan Lee (Unattached) VSU 10-0 3:00 Jackson Schichel (Hastings Wrestling Club) |
U23 Freestyle |
97 |
Quarters |
Tanner Sloan (Jackrabbit Wrestling Club) VPO1 9-6 Jacob Boyd (Unattached) |
U23 Freestyle |
97 |
C-Semis |
Kobe Woods (Burg Training Center) VPO1 5-1 Duncan Lee (Unattached) |
U23 Freestyle |
97 |
Quarters |
Noah Adams (West Virginia Regional Training Center) VSU1 11-1 1:41 Michael Loyola (Unattached) |
U23 Freestyle |
97 |
7th Place |
Jackson Schichel (Hastings Wrestling Club) VFO Michael Loyola (Unattached) |
U23 Freestyle |
97 |
C-Semis |
Jacob Boyd (Unattached) VFO Brandon Whitman (Tar Heel Wrestling Club) |