Boys 7th-8th |
110 |
Round 2 |
Gavin Sutton (Wahoo Wrestling Club) Dec 7-3 Elijah Kinnamon (Seward Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
110 |
Round 2 |
Carter Hanes (Seward Wrestling Club) Fall 2:43 Kingston Hofer (Seward Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
110 |
Round 3 |
Elijah Kinnamon (Seward Wrestling Club) Fall 2:12 Kingston Hofer (Seward Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
110 |
Round 3 |
Carter Hanes (Seward Wrestling Club) Maj 13-4 Gavin Sutton (Wahoo Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
117 |
Round 1 |
Teagan Zegers (Milford Wrestling Club) Fall 4:08 Klayton Rerucha (DC Outlaws Wrestling) |
Boys 7th-8th |
117 |
Round 1 |
Isaac Cisneros (Milford Wrestling Club) Dec 2-1 Grayson Steinmeyer (Seward Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
117 |
Round 2 |
Isaac Cisneros (Milford Wrestling Club) Dec 10-3 Klayton Rerucha (DC Outlaws Wrestling) |
Boys 7th-8th |
117 |
Round 2 |
Grayson Steinmeyer (Seward Wrestling Club) Dec 4-0 Teagan Zegers (Milford Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
117 |
Round 3 |
Grayson Steinmeyer (Seward Wrestling Club) TF 17-2 Klayton Rerucha (DC Outlaws Wrestling) |
Boys 7th-8th |
117 |
Round 3 |
Isaac Cisneros (Milford Wrestling Club) Dec 4-2 Teagan Zegers (Milford Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
125-132 |
Round 1 |
Zane Wesely (Wahoo Wrestling Club) Fall 0:59 Tate Kitchen (Centennial Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
125-132 |
Round 1 |
Zander Pokorny (Wahoo Wrestling Club) Fall 2:13 Coltin Johnson (Underwood Eagles) |
Boys 7th-8th |
125-132 |
Round 2 |
Zane Wesely (Wahoo Wrestling Club) Fall 1:25 Coltin Johnson (Underwood Eagles) |
Boys 7th-8th |
125-132 |
Round 2 |
Zander Pokorny (Wahoo Wrestling Club) Fall 1:05 Tate Kitchen (Centennial Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
125-132 |
Round 3 |
Zander Pokorny (Wahoo Wrestling Club) Fall 0:38 Zane Wesely (Wahoo Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
125-132 |
Round 3 |
Tate Kitchen (Centennial Wrestling Club) Fall 1:13 Coltin Johnson (Underwood Eagles) |
Boys 7th-8th |
140-150 |
Round 1 |
Braydon Fittro (Wahoo Wrestling Club) Fall 2:51 Blaise Schrad (Seward Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
140-150 |
Round 1 |
Mathias Schneider (Seward Wrestling Club) Fall 3:20 Drake Roth (Milford Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
140-150 |
Round 2 |
Braydon Fittro (Wahoo Wrestling Club) Fall 0:34 Drake Roth (Milford Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
140-150 |
Round 2 |
Mathias Schneider (Seward Wrestling Club) Fall 3:41 Blaise Schrad (Seward Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
140-150 |
Round 3 |
Braydon Fittro (Wahoo Wrestling Club) Fall 1:13 Mathias Schneider (Seward Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
140-150 |
Round 3 |
Drake Roth (Milford Wrestling Club) Fall 2:54 Blaise Schrad (Seward Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
160-175 |
Round 1 |
Max Erickson (York Wrestling Club) SV-1 9-7 Briggs Doane (Wood River) |
Boys 7th-8th |
160-175 |
Round 2 |
Max Erickson (York Wrestling Club) Fall 2:11 Briggs Doane (Wood River) |
Boys 7th-8th |
75-80 |
Round 1 |
Brylen Meyer (Milford Wrestling Club) FF Ethan Spatz (Nebraska Boyz) |