Boys 7th-8th |
75-80 |
Round 2 |
Lane Perdue (York Wrestling Club) Fall 2:08 Brylen Meyer (Milford Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
75-80 |
Round 3 |
Lane Perdue (York Wrestling Club) FF Ethan Spatz (Nebraska Boyz) |
Boys 7th-8th |
85-90 |
Round 1 |
Jaydyn Schommer (Nebraska Boyz) Fall 0:41 Henry Wichman (Nebraska Boyz) |
Boys 7th-8th |
85-90 |
Round 1 |
Jack Langner (Seward Wrestling Club) Maj 12-1 Camden DeWispelare (Monarch Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
85-90 |
Round 2 |
Camden DeWispelare (Monarch Wrestling Club) Dec 4-0 Matthew Klement (East Butler) |
Boys 7th-8th |
85-90 |
Round 2 |
Jaydyn Schommer (Nebraska Boyz) Dec 8-3 Jack Langner (Seward Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
85-90 |
Round 3 |
Jack Langner (Seward Wrestling Club) Fall 0:23 Matthew Klement (East Butler) |
Boys 7th-8th |
85-90 |
Round 3 |
Camden DeWispelare (Monarch Wrestling Club) SV-1 7-5 Henry Wichman (Nebraska Boyz) |
Boys 7th-8th |
85-90 |
Round 4 |
Henry Wichman (Nebraska Boyz) Dec 7-4 Matthew Klement (East Butler) |
Boys 7th-8th |
85-90 |
Round 4 |
Jaydyn Schommer (Nebraska Boyz) Fall 2:30 Camden DeWispelare (Monarch Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
85-90 |
Round 5 |
Jaydyn Schommer (Nebraska Boyz) Fall 3:55 Matthew Klement (East Butler) |
Boys 7th-8th |
85-90 |
Round 5 |
Jack Langner (Seward Wrestling Club) Fall 2:20 Henry Wichman (Nebraska Boyz) |
Boys 7th-8th |
95-102 |
Round 1 |
Hudson Lefever (Fillmore Central) Fall 1:15 Tobey Kline (Centennial Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
95-102 |
Round 1 |
Drake Sova (East Butler) Fall 1:18 Joey Masilko (Monarch Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
95-102 |
Round 2 |
Drake Sova (East Butler) Fall 0:21 Tobey Kline (Centennial Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
95-102 |
Round 2 |
Hudson Lefever (Fillmore Central) Dec 8-3 Joey Masilko (Monarch Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
95-102 |
Round 3 |
Joey Masilko (Monarch Wrestling Club) Fall 0:48 Tobey Kline (Centennial Wrestling Club) |
Boys 7th-8th |
95-102 |
Round 3 |
Drake Sova (East Butler) Fall 0:50 Hudson Lefever (Fillmore Central) |
Boys 5th-6th NOVICE |
118-120 |
Round 1 |
Lewis Johnsen (Seward Wrestling Club) Fall 1:17 Bryson Herold (Palmyra Youth Wrestling Club) |
Boys 5th-6th NOVICE |
118-120 |
Round 2 |
Lewis Johnsen (Seward Wrestling Club) Fall 0:53 Bryson Herold (Palmyra Youth Wrestling Club) |
Boys 5th-6th NOVICE |
64-72 |
Round 1 |
George Ellis (Palmyra Youth Wrestling Club) Maj 11-1 Moxon Mcgee (Seward Wrestling Club) |
Boys 5th-6th NOVICE |
64-72 |
Round 2 |
George Ellis (Palmyra Youth Wrestling Club) TF 15-0 Moxon Mcgee (Seward Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
105 |
Round 1 |
River Gerths (Fairbury Matmen) Fall 0:36 Thatcher Hancock (Wahoo Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
105 |
Round 1 |
Roman Wesely (Wahoo Wrestling Club) Fall 3:45 Tre Meers (York Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
105 |
Round 2 |
Hudson Blair (PWC) Fall 0:57 Roman Wesely (Wahoo Wrestling Club) |