Boys 5th-6th |
105 |
Round 2 |
Thatcher Hancock (Wahoo Wrestling Club) Fall 0:58 Tre Meers (York Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
105 |
Round 3 |
Hudson Blair (PWC) Fall 2:45 Tre Meers (York Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
105 |
Round 3 |
River Gerths (Fairbury Matmen) Fall 0:48 Roman Wesely (Wahoo Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
105 |
Round 4 |
Hudson Blair (PWC) Fall 1:15 River Gerths (Fairbury Matmen) |
Boys 5th-6th |
105 |
Round 4 |
Thatcher Hancock (Wahoo Wrestling Club) Maj 16-2 Roman Wesely (Wahoo Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
105 |
Round 5 |
Hudson Blair (PWC) Fall 2:55 Thatcher Hancock (Wahoo Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
105 |
Round 5 |
River Gerths (Fairbury Matmen) Fall 1:00 Tre Meers (York Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
112-120 |
Round 1 |
Quinn Hohman (Seward Wrestling Club) Fall 2:19 Hunter Emons (Seward Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
112-120 |
Round 2 |
Quinn Hohman (Seward Wrestling Club) Fall 0:32 Hunter Emons (Seward Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
160 |
Round 1 |
Trig Brandes (Central City Youth wrestling) Fall 0:56 Chantz Herr (Milford Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
160 |
Round 2 |
Trig Brandes (Central City Youth wrestling) Fall 1:11 Chantz Herr (Milford Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
200 |
Round 1 |
Samuel Hedges (Seward Wrestling Club) Fall 2:17 Red Hitz (Wahoo Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
200 |
Round 2 |
Samuel Hedges (Seward Wrestling Club) Fall 0:50 Red Hitz (Wahoo Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
60-71 |
Round 1 |
Haze Dunkin (Nebraska Boyz) Fall 0:47 Koen Cookus (Seward Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
60-71 |
Round 1 |
Brecken Stalsberg (Seward Wrestling Club) Fall 0:28 Dylan Masilko (Monarch Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
60-71 |
Round 2 |
Haze Dunkin (Nebraska Boyz) Fall 0:18 Dylan Masilko (Monarch Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
60-71 |
Round 2 |
Brecken Stalsberg (Seward Wrestling Club) Fall 2:51 Koen Cookus (Seward Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
60-71 |
Round 3 |
Haze Dunkin (Nebraska Boyz) Fall 3:28 Brecken Stalsberg (Seward Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
60-71 |
Round 3 |
Koen Cookus (Seward Wrestling Club) Fall 0:42 Dylan Masilko (Monarch Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
80-85 |
Round 1 |
Mack Kratochvil (Seward Wrestling Club) Fall 1:08 Logan Sparks (Milford Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
80-85 |
Round 1 |
Colin Trausch (The Best Wrestler) Fall 0:34 Kale Loosvelt (York Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
80-85 |
Round 2 |
Kale Loosvelt (York Wrestling Club) Fall 0:57 Daren Hull (Seward Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
80-85 |
Round 2 |
Colin Trausch (The Best Wrestler) Fall 1:10 Mack Kratochvil (Seward Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
80-85 |
Round 3 |
Colin Trausch (The Best Wrestler) Fall 0:30 Daren Hull (Seward Wrestling Club) |
Boys 5th-6th |
80-85 |
Round 3 |
Logan Sparks (Milford Wrestling Club) Fall 0:46 Kale Loosvelt (York Wrestling Club) |