5th - 6th |
86-89 |
Round 3 |
Jackson Sauder (Chase County Youth Wrestling Club) Fall 4:07 Jacob Fote (Paxton Youth Wrestling Club) |
5th - 6th |
88-97 |
Round 1 |
Emmitt Bardsley (Wauneta/Palisade Youth Wrestling) Fall 0:40 Carsyn Thomas (Sedgwick County Youth Wrestling) |
5th - 6th |
88-97 |
Round 1 |
Kylar Lowney (Ogallala Youth Wrestling) Fall 0:54 Logan Siverson (Chase County Youth Wrestling Club) |
5th - 6th |
88-97 |
Round 2 |
Logan Siverson (Chase County Youth Wrestling Club) Fall 0:25 Carsyn Thomas (Sedgwick County Youth Wrestling) |
5th - 6th |
88-97 |
Round 2 |
Kylar Lowney (Ogallala Youth Wrestling) Fall 3:40 Emmitt Bardsley (Wauneta/Palisade Youth Wrestling) |
5th - 6th |
88-97 |
Round 3 |
Kylar Lowney (Ogallala Youth Wrestling) Fall 0:54 Carsyn Thomas (Sedgwick County Youth Wrestling) |
5th - 6th |
88-97 |
Round 3 |
Logan Siverson (Chase County Youth Wrestling Club) Fall 1:00 Emmitt Bardsley (Wauneta/Palisade Youth Wrestling) |
5th - 6th |
95-98 |
Round 1 |
Henry Blecha (Dundy County Stratton Youth Wrestling) Fall 0:30 Knox Einspahr (Chase County Youth Wrestling Club) |
5th - 6th |
95-98 |
Round 1 |
Asher Weiss (Chase County Youth Wrestling Club) Dec 8-5 Brian Vazquez (Holyoke Youth Wrestling Club) |
5th - 6th |
95-98 |
Round 2 |
Henry Blecha (Dundy County Stratton Youth Wrestling) Fall 0:50 Brian Vazquez (Holyoke Youth Wrestling Club) |
5th - 6th |
95-98 |
Round 2 |
Asher Weiss (Chase County Youth Wrestling Club) Maj 8-0 Knox Einspahr (Chase County Youth Wrestling Club) |
5th - 6th |
95-98 |
Round 3 |
Henry Blecha (Dundy County Stratton Youth Wrestling) Dec 5-0 Asher Weiss (Chase County Youth Wrestling Club) |
5th - 6th |
95-98 |
Round 3 |
Brian Vazquez (Holyoke Youth Wrestling Club) Fall 0:27 Knox Einspahr (Chase County Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
104-112 |
Round 1 |
Jaxon Schwanebeck (Perkins County Youth Wrestling) Fall 0:16 Gabe Buser (Yuma Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
104-112 |
Round 2 |
Cash Gordon (Sidney Youth Wrestling Club) Dec 9-4 Gabe Buser (Yuma Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
104-112 |
Round 3 |
Jaxon Schwanebeck (Perkins County Youth Wrestling) Fall 0:24 Cash Gordon (Sidney Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
114-118 |
Round 1 |
Brayger Bieber (Holyoke Youth Wrestling Club) Fall 1:40 Raiden Cooper (Dundy County Stratton Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
114-118 |
Round 2 |
Raiden Cooper (Dundy County Stratton Youth Wrestling) Dec 4-0 Axel Vapenik (Perkins County Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
114-118 |
Round 3 |
Brayger Bieber (Holyoke Youth Wrestling Club) Fall 2:23 Axel Vapenik (Perkins County Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
49-55 |
Round 1 |
Zed Kelley (Gering Youth Wrestling Club) Maj 15-3 Lane Cornelius (Perkins County Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
49-55 |
Round 1 |
Broghan Bartlett (Paxton Youth Wrestling Club) Maj 16-8 Jack Campbell (Sedgwick County Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
49-55 |
Round 2 |
Broghan Bartlett (Paxton Youth Wrestling Club) Fall 1:37 Lane Cornelius (Perkins County Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
49-55 |
Round 2 |
Jack Campbell (Sedgwick County Youth Wrestling) Maj 11-1 Zed Kelley (Gering Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
49-55 |
Round 3 |
Jack Campbell (Sedgwick County Youth Wrestling) Fall 0:39 Lane Cornelius (Perkins County Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
49-55 |
Round 3 |
Broghan Bartlett (Paxton Youth Wrestling Club) Fall 0:31 Zed Kelley (Gering Youth Wrestling Club) |