3rd - 4th |
81-85 |
Round 1 |
Oaklee Ackerman (Garden County Youth Wrestling) Dec 8-7 John Elmshauser (Ogallala Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
81-85 |
Round 2 |
John Elmshauser (Ogallala Youth Wrestling) Dec 8-7 Trecin Meyen (Ogallala Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
81-85 |
Round 2 |
Austin Kiewatt (Ogallala Youth Wrestling) Dec 10-4 Oaklee Ackerman (Garden County Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
81-85 |
Round 3 |
Trecin Meyen (Ogallala Youth Wrestling) Dec 9-5 Oaklee Ackerman (Garden County Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
81-85 |
Round 3 |
Austin Kiewatt (Ogallala Youth Wrestling) Fall 1:31 John Elmshauser (Ogallala Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
86-94 |
Round 1 |
Carson Cooper (Garden County Youth Wrestling) Fall 0:20 Manny Buser (Yuma Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
86-94 |
Round 1 |
Rene Pene Bencomo (Holyoke Youth Wrestling Club) TB-1 12-10 Logan Banks (Chase County Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
86-94 |
Round 2 |
Manny Buser (Yuma Youth Wrestling Club) Fall 2:25 Logan Banks (Chase County Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
86-94 |
Round 2 |
Carson Cooper (Garden County Youth Wrestling) Fall 0:25 Rene Pene Bencomo (Holyoke Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
86-94 |
Round 3 |
Manny Buser (Yuma Youth Wrestling Club) Fall 0:00 Rene Pene Bencomo (Holyoke Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
86-94 |
Round 3 |
Carson Cooper (Garden County Youth Wrestling) Fall 1:29 Logan Banks (Chase County Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
95-102 |
Round 1 |
Jayden Goytia (Holyoke Youth Wrestling Club) Fall 1:21 Brooks Stanley (Chase County Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
95-102 |
Round 1 |
Brooks Mandl (Dundy County Stratton Youth Wrestling) Fall 1:31 Taylor Lenz (Wray Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
95-102 |
Round 2 |
Jayden Goytia (Holyoke Youth Wrestling Club) Fall 0:18 Brooks Mandl (Dundy County Stratton Youth Wrestling) |
3rd - 4th |
95-102 |
Round 2 |
Brooks Stanley (Chase County Youth Wrestling Club) Fall 1:30 Taylor Lenz (Wray Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
95-102 |
Round 3 |
Jayden Goytia (Holyoke Youth Wrestling Club) Fall 0:00 Taylor Lenz (Wray Youth Wrestling Club) |
3rd - 4th |
95-102 |
Round 3 |
Brooks Mandl (Dundy County Stratton Youth Wrestling) Fall 0:37 Brooks Stanley (Chase County Youth Wrestling Club) |
1st - 2nd |
42-45 |
Round 1 |
Nolan Cheyney (Ogallala Youth Wrestling) Fall 1:50 Ace Sorenson (Chase County Youth Wrestling Club) |
1st - 2nd |
42-45 |
Round 2 |
Luke Beckius (Ogallala Youth Wrestling) TF 15-0 Ace Sorenson (Chase County Youth Wrestling Club) |
1st - 2nd |
42-45 |
Round 3 |
Luke Beckius (Ogallala Youth Wrestling) SV-1 8-6 Nolan Cheyney (Ogallala Youth Wrestling) |
1st - 2nd |
46-47 |
Round 1 |
Clay Hendricks (Chase County Youth Wrestling Club) Fall 0:39 Eddie Dominguez (Holyoke Youth Wrestling Club) |
1st - 2nd |
46-47 |
Round 1 |
Chase Peters (Paxton Youth Wrestling Club) Maj 13-1 Keegan Weiss (Chase County Youth Wrestling Club) |
1st - 2nd |
46-47 |
Round 2 |
Chase Peters (Paxton Youth Wrestling Club) Fall 2:30 Clay Hendricks (Chase County Youth Wrestling Club) |
1st - 2nd |
46-47 |
Round 2 |
Keegan Weiss (Chase County Youth Wrestling Club) Maj 15-4 Eddie Dominguez (Holyoke Youth Wrestling Club) |
1st - 2nd |
46-47 |
Round 3 |
Clay Hendricks (Chase County Youth Wrestling Club) Fall 0:53 Keegan Weiss (Chase County Youth Wrestling Club) |