Boys 14U |
165 |
Round 1 |
Mason Baker (Nevada Elite) TF 11-0 Jordan Zambito (GOLD RUSH) |
Boys 14U |
165 |
Round 2 |
David June (North Valley Predators) Fall 0:11 Jordan Zambito (GOLD RUSH) |
Boys 14U |
165 |
Round 2 |
Chrisitian Kirkpatrick (GOLD RUSH) Fall 1:20 Mason Baker (Nevada Elite) |
Boys 14U |
165 |
Round 3 |
David June (North Valley Predators) Dec 10-8 Mason Baker (Nevada Elite) |
Boys 14U |
165 |
Round 3 |
Chrisitian Kirkpatrick (GOLD RUSH) Fall 1:03 Jordan Zambito (GOLD RUSH) |
Boys 14U |
182-218 |
Round 1 |
Gavin Piazza (Virgin Valley Bulldogs) Fall 1:51 Hubert Sharp (Elko Wrestling Club) |
Boys 14U |
182-218 |
Round 2 |
Gavin Piazza (Virgin Valley Bulldogs) TF 10-0 Yukai Jahrling (Pride Wrestling) |
Boys 14U |
182-218 |
Round 3 |
Hubert Sharp (Elko Wrestling Club) Fall 0:34 Yukai Jahrling (Pride Wrestling) |
Boys 14U |
77-83 |
Round 1 |
Taitan Green (Nevada Elite) TF 13-2 Andrew Kennon (DaMonte Ranch Mustangs) |
Boys 14U |
77-83 |
Round 2 |
Andrew Kennon (DaMonte Ranch Mustangs) TF 13-2 Manuel Barros (Fallon Outlaws Wrestling Club) |
Boys 14U |
77-83 |
Round 3 |
Taitan Green (Nevada Elite) Fall 0:58 Manuel Barros (Fallon Outlaws Wrestling Club) |
Boys 14U |
92 |
Round 1 |
Yuma Rigney (LWA (Lassen Wrestling)) Dec 9-1 Cael Staggs (Nevada Elite) |
Boys 14U |
92 |
Round 2 |
Yuma Rigney (LWA (Lassen Wrestling)) Dec 8-0 Cael Staggs (Nevada Elite) |
Boys 14U |
97 |
Round 1 |
Logan Beckerle (GOLD RUSH) Fall 3:19 Jared Hurlbert (DaMonte Ranch Mustangs) |
Boys 14U |
97 |
Round 1 |
Abraham Coronado (Nevada Elite) TF 11-0 Jullien Mejia (Pride Wrestling) |
Boys 14U |
97 |
Round 2 |
Jullien Mejia (Pride Wrestling) TF 10-0 Jared Hurlbert (DaMonte Ranch Mustangs) |
Boys 14U |
97 |
Round 2 |
Abraham Coronado (Nevada Elite) TF 10-0 Logan Beckerle (GOLD RUSH) |
Boys 14U |
97 |
Round 3 |
Abraham Coronado (Nevada Elite) TF 15-4 Jared Hurlbert (DaMonte Ranch Mustangs) |
Boys 14U |
97 |
Round 3 |
Logan Beckerle (GOLD RUSH) Fall 1:17 Jullien Mejia (Pride Wrestling) |
8U |
43 |
Round 1 |
Ellyoit Inskeep (UNAFFILIATED) Fall 0:15 Landon Kamps (Fallon Outlaws Wrestling Club) |
8U |
43 |
Round 2 |
Ellyoit Inskeep (UNAFFILIATED) Fall 0:07 Lyncoln Ritz (Fallon Outlaws Wrestling Club) |
8U |
43 |
Round 3 |
Landon Kamps (Fallon Outlaws Wrestling Club) Fall 3:32 Lyncoln Ritz (Fallon Outlaws Wrestling Club) |
8U |
45-49 |
Round 1 |
Henry Keller (Pride Wrestling) Fall 3:47 Gavin Wells (DaMonte Ranch Mustangs) |
8U |
45-49 |
Round 1 |
Mark Schultz (HENDERSON WC) Fall 0:17 Jameson Willaman (Nevada Elite) |
8U |
45-49 |
Round 2 |
Henry Keller (Pride Wrestling) Fall 0:14 Jameson Willaman (Nevada Elite) |