TB 8U |
55-58 |
Round 2 |
Hunter Erdmann (X-Factor Elite) Fall 1:49 Clayton Schams (LAW) |
TB 8U |
55-58 |
Round 2 |
Leyton Hubers (Kaukauna Grappling Ghosts) Fall 0:55 Gabriel Rodriguez (Toss Em Up Wrestling Academy) |
TB 8U |
55-58 |
Round 3 |
Hunter Erdmann (X-Factor Elite) Dec 12-8 Gabriel Rodriguez (Toss Em Up Wrestling Academy) |
TB 8U |
55-58 |
Round 3 |
Clayton Schams (LAW) Dec 7-2 Logan Torres (KWA BULLDOGS) |
TB 8U |
55-58 |
Round 4 |
Hunter Erdmann (X-Factor Elite) Maj 18-6 Logan Torres (KWA BULLDOGS) |
TB 8U |
55-58 |
Round 4 |
Leyton Hubers (Kaukauna Grappling Ghosts) Fall 0:26 Clayton Schams (LAW) |
TB 8U |
55-58 |
Round 5 |
Leyton Hubers (Kaukauna Grappling Ghosts) Fall 1:58 Hunter Erdmann (X-Factor Elite) |
TB 8U |
55-58 |
Round 5 |
Gabriel Rodriguez (Toss Em Up Wrestling Academy) Fall 0:59 Logan Torres (KWA BULLDOGS) |
TB 8U |
58-61 |
Round 1 |
Forrest Stachewicz (Upper Level) Dec 3-2 Matthew Strause (Elkhorn Wrestling Club) |
TB 8U |
58-61 |
Round 1 |
Kyler Streib (Lakeland Predators WC) Fall 1:26 Keegan Lewis (X-Factor Elite) |
TB 8U |
58-61 |
Round 2 |
Matthew Strause (Elkhorn Wrestling Club) Fall 0:23 Keegan Lewis (X-Factor Elite) |
TB 8U |
58-61 |
Round 2 |
Kyler Streib (Lakeland Predators WC) Inj. 1:31 Forrest Stachewicz (Upper Level) |
TB 8U |
58-61 |
Round 3 |
Kyler Streib (Lakeland Predators WC) Maj 13-2 Matthew Strause (Elkhorn Wrestling Club) |
TB 8U |
58-61 |
Round 3 |
Forrest Stachewicz (Upper Level) Fall 2:38 Keegan Lewis (X-Factor Elite) |
TB 8U |
62-63 |
Round 1 |
Ramsey Brandenburg (Janesville Youth Wrestling Clu) Dec 14-7 Pierce McKenna (Poynette / THE Club @ Damage I) |
TB 8U |
62-63 |
Round 1 |
Sawyer Huffman (Wittenberg) Dec 11-4 Kale Crass (CrassTrained: Weigh In Club) |
TB 8U |
62-63 |
Round 2 |
Sawyer Huffman (Wittenberg) Maj 10-0 Ramsey Brandenburg (Janesville Youth Wrestling Clu) |
TB 8U |
62-63 |
Round 2 |
Kale Crass (CrassTrained: Weigh In Club) Fall 0:51 Pierce McKenna (Poynette / THE Club @ Damage I) |
TB 8U |
62-63 |
Round 3 |
Kale Crass (CrassTrained: Weigh In Club) Maj 15-2 Ramsey Brandenburg (Janesville Youth Wrestling Clu) |
TB 8U |
62-63 |
Round 3 |
Sawyer Huffman (Wittenberg) Fall 1:48 Pierce McKenna (Poynette / THE Club @ Damage I) |
TB 8U |
67-70 |
Round 1 |
Benjamin Diekhus (portage) Fall 1:47 Benjamin Ribbich (Waukesha Wrestling Club) |
TB 8U |
67-70 |
Round 1 |
Rylan Aasen (Parkview youth wrestling) Maj 11-0 Joshua Virgen (Team Carnage MFVE) |
TB 8U |
67-70 |
Round 2 |
Rylan Aasen (Parkview youth wrestling) Fall 0:16 Benjamin Ribbich (Waukesha Wrestling Club) |
TB 8U |
67-70 |
Round 2 |
Joshua Virgen (Team Carnage MFVE) Fall 2:48 Benjamin Diekhus (portage) |
TB 8U |
67-70 |
Round 3 |
Joshua Virgen (Team Carnage MFVE) Dec 11-5 Benjamin Ribbich (Waukesha Wrestling Club) |