TB 12U |
70-75 |
Round 3 |
Brady Vieaux (Denmark) Dec 3-2 Landin Hamill (X-Factor Elite) |
TB 12U |
70-75 |
Round 3 |
Zyaire Smith (City Kids Wrestling Club Inc) Dec 12-7 Noah Mentjes (Wrestling Jungle) |
TB 12U |
74-79 |
Round 1 |
Manuel Brown (Mustangs) Dec 7-5 Cody Mentjes (Wrestling Jungle) |
TB 12U |
74-79 |
Round 1 |
Myles Leggett (Leggett A1 Elite Wrestling) Dec 6-2 Alaina Murray (MIDWEST STRONG) |
TB 12U |
74-79 |
Round 2 |
Myles Leggett (Leggett A1 Elite Wrestling) Dec 8-2 Manuel Brown (Mustangs) |
TB 12U |
74-79 |
Round 2 |
Cody Mentjes (Wrestling Jungle) Fall 0:20 Alaina Murray (MIDWEST STRONG) |
TB 12U |
74-79 |
Round 3 |
Manuel Brown (Mustangs) Fall 0:27 Alaina Murray (MIDWEST STRONG) |
TB 12U |
74-79 |
Round 3 |
Cody Mentjes (Wrestling Jungle) Dec 6-5 Myles Leggett (Leggett A1 Elite Wrestling) |
TB 12U |
83-85 |
Round 1 |
Ethan Hoffman (CrassTrained: Weigh In Club) Maj 11-2 Tristan Herro (Clintonville Truckers) |
TB 12U |
83-85 |
Round 1 |
Russell Multhauf (Elcho hornet wrestling) Fall 0:53 Avery Kelnhofer (Marshfield) |
TB 12U |
83-85 |
Round 2 |
Russell Multhauf (Elcho hornet wrestling) Fall 0:32 Tristan Herro (Clintonville Truckers) |
TB 12U |
83-85 |
Round 2 |
Ethan Hoffman (CrassTrained: Weigh In Club) Dec 7-2 Avery Kelnhofer (Marshfield) |
TB 12U |
83-85 |
Round 3 |
Tristan Herro (Clintonville Truckers) Dec 7-4 Avery Kelnhofer (Marshfield) |
TB 12U |
83-85 |
Round 3 |
Russell Multhauf (Elcho hornet wrestling) Dec 7-0 Ethan Hoffman (CrassTrained: Weigh In Club) |
TB 12U |
84-89 |
Round 1 |
Brayden Clark (Lancaster Wrestling Club & SWA) Fall 0:47 Evan Bate (Spartan Wrestling Club) |
TB 12U |
84-89 |
Round 1 |
Andrew Formo (Mount Horeb Area Wrestling) Dec 9-2 Kevin DeMars (Laona/Wabeno) |
TB 12U |
84-89 |
Round 2 |
Kevin DeMars (Laona/Wabeno) Fall 0:47 Evan Bate (Spartan Wrestling Club) |
TB 12U |
84-89 |
Round 2 |
Andrew Formo (Mount Horeb Area Wrestling) Dec 8-5 Brayden Clark (Lancaster Wrestling Club & SWA) |
TB 12U |
84-89 |
Round 3 |
Andrew Formo (Mount Horeb Area Wrestling) Fall 0:13 Evan Bate (Spartan Wrestling Club) |
TB 12U |
84-89 |
Round 3 |
Brayden Clark (Lancaster Wrestling Club & SWA) Fall 1:56 Kevin DeMars (Laona/Wabeno) |
TB 12U |
89-95 |
Round 1 |
Erik Garcia (Parkview youth wrestling) Dec 5-3 Charlie Furnner (Cedarburg Matdogs) |
TB 12U |
89-95 |
Round 1 |
Landon Busch (Cuba City Wrestling Club) Fall 2:40 Ben Schroeder (Pulaski) |
TB 12U |
89-95 |
Round 2 |
Landon Busch (Cuba City Wrestling Club) Dec 7-0 Charlie Furnner (Cedarburg Matdogs) |
TB 12U |
89-95 |
Round 2 |
Ben Schroeder (Pulaski) Fall 0:23 Erik Garcia (Parkview youth wrestling) |
TB 12U |
89-95 |
Round 3 |
Ben Schroeder (Pulaski) Fall 0:28 Charlie Furnner (Cedarburg Matdogs) |