TB 8U |
67-70 |
Round 3 |
Rylan Aasen (Parkview youth wrestling) Fall 0:25 Benjamin Diekhus (portage) |
TB 8U |
73-77 |
Round 1 |
Traenor Campbell (LAW) Fall 1:59 Jonathon McCarthy (Evansville Demons Wrestling Cl) |
TB 8U |
73-77 |
Round 1 |
Oscar Munoz (KWA BULLDOGS) Fall 2:13 Dean Feeley-Dricken (Elkhorn Wrestling Club) |
TB 8U |
73-77 |
Round 2 |
Traenor Campbell (LAW) Fall 0:18 Dean Feeley-Dricken (Elkhorn Wrestling Club) |
TB 8U |
73-77 |
Round 2 |
Jonathon McCarthy (Evansville Demons Wrestling Cl) Fall 2:13 Oscar Munoz (KWA BULLDOGS) |
TB 8U |
73-77 |
Round 3 |
Traenor Campbell (LAW) Fall 0:29 Oscar Munoz (KWA BULLDOGS) |
TB 8U |
73-77 |
Round 3 |
Jonathon McCarthy (Evansville Demons Wrestling Cl) Fall 0:24 Dean Feeley-Dricken (Elkhorn Wrestling Club) |
TB 14U |
103-108 |
Round 1 |
Christian Franchuk (CrassTrained: Weigh In Club) Dec 10-4 Tristan Jones (Dodgeville Mat Club) |
TB 14U |
103-108 |
Round 1 |
Roman Cagle (RINGERS) Fall 2:22 Isaac Walters (Waunakee Wrestling Team) |
TB 14U |
103-108 |
Round 2 |
Christian Franchuk (CrassTrained: Weigh In Club) Dec 4-2 Roman Cagle (RINGERS) |
TB 14U |
103-108 |
Round 2 |
Tristan Jones (Dodgeville Mat Club) Maj 8-0 Isaac Walters (Waunakee Wrestling Team) |
TB 14U |
103-108 |
Round 3 |
Christian Franchuk (CrassTrained: Weigh In Club) Dec 9-2 Isaac Walters (Waunakee Wrestling Team) |
TB 14U |
103-108 |
Round 3 |
Tristan Jones (Dodgeville Mat Club) Inj. 1:27 Roman Cagle (RINGERS) |
TB 14U |
110-117 |
Round 1 |
Avery Keller (Milton Monsters) SV-1 4-2 Ethan Ray (Cedarburg Matdogs) |
TB 14U |
110-117 |
Round 2 |
Ethan Ray (Cedarburg Matdogs) Dec 5-4 Avery Keller (Milton Monsters) |
TB 14U |
110-117 |
Round 3 |
Ethan Ray (Cedarburg Matdogs) Maj 12-0 Avery Keller (Milton Monsters) |
TB 14U |
120-124 |
Round 1 |
Donevan Carolfi (Marshfield) Fall 1:21 Cameron Fultz (Frankfort Gladiator Wrestling) |
TB 14U |
120-124 |
Round 2 |
Lincoln McCarty (River falls) Fall 0:57 Donevan Carolfi (Marshfield) |
TB 14U |
120-124 |
Round 3 |
Lincoln McCarty (River falls) Dec 2-0 Cameron Fultz (Frankfort Gladiator Wrestling) |
TB 14U |
145-155 |
Round 1 |
Luke Flannery (KWA BULLDOGS) Fall 2:00 Luke Sanger (Waupaca Youth Wrestling Club) |
TB 14U |
145-155 |
Round 2 |
Luke Sanger (Waupaca Youth Wrestling Club) Dec 2-0 Abe Gallagher (KWA BULLDOGS) |
TB 14U |
145-155 |
Round 3 |
Luke Flannery (KWA BULLDOGS) Fall 0:39 Abe Gallagher (KWA BULLDOGS) |
TB 14U |
72-77 |
Round 1 |
Wyatt Fritz (Guerrero`s Garage Wrestling) Fall 0:24 Slater Valley (Parkview youth wrestling) |
TB 14U |
72-77 |
Round 2 |
Wyatt Fritz (Guerrero`s Garage Wrestling) Maj 10-0 Slater Valley (Parkview youth wrestling) |
TB 14U |
87-93 |
Round 1 |
Jc Harrison (Wrestling Jungle) Fall 2:44 Noah Turner (Cedarburg Matdogs) |