U23 Greco-Roman |
67 |
Quarter-Finals |
Samuel Edelblute (Brunson UVRTC) VSU1 12-4 3:47 Cyle Wells (Gladiator Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
67 |
RR Rnd 2 |
Job Greenwood (Wyoming Wrestling RTC) VPO1 6-5 Cayden Henschel (Askren WA) |
U23 Greco-Roman |
67 |
Quarter-Finals |
Cayden Henschel (Askren WA) VSU1 11-1 4:47 Max Schierl (NMU-NTC) |
U23 Greco-Roman |
67 |
Quarter-Finals |
Jakob Murillo (Brunson UVRTC) VSU1 10-1 2:36 Jamarius Koshko (Louisiana) |
U23 Greco-Roman |
67 |
RR Rnd 1 |
Cayden Henschel (Askren WA) VPO1 8-7 Job Greenwood (Wyoming Wrestling RTC) |
U23 Greco-Roman |
72 |
7th Place |
Cason Lindsey (Kansas) VFA 1:09 4-0 Charles Neuman (Junction City HS) |
U23 Greco-Roman |
72 |
3rd Place |
Jeremy Ridge (Pennsylvania RTC) VIN 0:00 0-0 Brody Olson (Minnesota Storm) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Round of 16 |
Cason Lindsey (Kansas) VPO1 10-8 Wyatt Higgins (Grizzly Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Consi-Semis |
Jeremy Ridge (Pennsylvania RTC) VSU 9-0 2:08 Noah Roulo (Cougar Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Round of 16 |
Tanner Abbas (Viking WC (IA)) VPO 4-0 Noah Roulo (Cougar Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Round of 16 |
Nolan Sorrow (Roundtree WA) VPO1 15-9 Teagan Hendricks (Gladiator Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Round of 16 |
Jeremy Ridge (Pennsylvania RTC) VSU 8-0 1:25 Jonah Smith (Ohio) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Round of 16 |
Peter Ogunsanya (West Point Wrestling Club) VSU 8-0 0:48 Charles Neuman (Junction City HS) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Consi-Semis |
Brody Olson (Minnesota Storm) VSU 8-0 1:39 Tanner Abbas (Viking WC (IA)) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Round of 16 |
Dominic Damon (NMU-NTC) VSU 8-0 1:34 Jacob Potok (Compound Wrestling - Great Lakes) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Round of 16 |
Brett McIntosh (Wyoming Wrestling RTC) VSU 8-0 0:51 Hayden Butterfield (Pennsylvania) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Round of 16 |
Brody Olson (Minnesota Storm) VSU1 10-1 1:34 Jalin Conner (Wisconsin) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Consi of 4 |
Noah Roulo (Cougar Wrestling Club) VPO1 4-2 Cason Lindsey (Kansas) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Consi of 4 |
Tanner Abbas (Viking WC (IA)) VSU1 14-5 2:35 Charles Neuman (Junction City HS) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Semi-Finals |
Dominic Damon (NMU-NTC) VSU 8-0 1:53 Jeremy Ridge (Pennsylvania RTC) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Semi-Finals |
Peter Ogunsanya (West Point Wrestling Club) VSU1 12-2 3:52 Brody Olson (Minnesota Storm) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Consi of 8 #2 |
Cason Lindsey (Kansas) VPO1 3-2 Jacob Potok (Compound Wrestling - Great Lakes) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Consi of 8 #2 |
Charles Neuman (Junction City HS) VSU1 10-2 1:17 Nolan Sorrow (Roundtree WA) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Consi of 8 #2 |
Noah Roulo (Cougar Wrestling Club) VSU 10-0 3:25 Brett McIntosh (Wyoming Wrestling RTC) |
U23 Greco-Roman |
72 |
Consi of 8 #2 |
Tanner Abbas (Viking WC (IA)) VSU 9-0 5:05 Jalin Conner (Wisconsin) |