U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 8 #1 |
Luke Silva (Illinois) VSU1 13-4 5:13 Joey Hancock (Kansas) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 8 #1 |
Terrance Parks (New York) VSU 9-0 2:54 Luke Ciampa (New Jersey) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 8 #1 |
Loranzo Rajaonarivelo (George Mason) VSU1 14-4 4:01 Antonio Washington, Jr. (Bluff City WC) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 8 #1 |
Jacob Stefanowicz (Pennsylvania RTC) VPO1 7-4 Nicholas Burgard (Compound Wrestling - Great Lakes) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 16 #2 |
Joey Hancock (Kansas) VSU1 18-10 5:33 Trent Mahoney (B.r.a.w.l.) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Quarter-Finals |
Noah Grover (Bulls WC) VPO1 6-3 Braden Anderson (O Town Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Quarter-Finals |
Justin McCunn (Viking WC (IA)) VSU 10-0 0:45 Weston Milnes (Greco-Roman Development) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 16 #2 |
Loranzo Rajaonarivelo (George Mason) VSU 8-0 1:02 Easton Tobia (Spartan RTC FL) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Quarter-Finals |
Cody Eaton (Northern Colorado WC) VSU 8-0 1:00 Cael Carlson (Gopher WC - RTC) |
U23 Greco-Roman |
77 |
RR Rnd 3 |
Justin McCunn (Viking WC (IA)) VIN 0:00 0-0 Cody Eaton (Northern Colorado WC) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Quarter-Finals |
Jack Ervien, Jr. (Viking WC (IA)) VFA 0:28 4-0 Guillermo Escobedo (Wyoming Wrestling RTC) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 16 #2 |
Luke Ciampa (New Jersey) VSU 8-0 0:50 Luke Hooker (Wisconsin) |
U23 Greco-Roman |
77 |
RR Rnd 2 |
Justin McCunn (Viking WC (IA)) VFA 2:05 3-0 Cody Eaton (Northern Colorado WC) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 16 #2 |
Jacob Stefanowicz (Pennsylvania RTC) VSU 9-0 1:55 Cordell Hunt (O Town Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 16 #2 |
Antonio Washington, Jr. (Bluff City WC) VSU 8-0 1:59 Tommy Baldwin (Cougar Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 16 #2 |
Luke Silva (Illinois) VSU 8-0 3:56 Dayton Hill (O Town Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 16 #2 |
Terrance Parks (New York) VSU 9-0 0:15 Anthony Taylor (Cougar Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
77 |
Consi of 16 #2 |
Nicholas Burgard (Compound Wrestling - Great Lakes) VSU 8-0 0:16 Blaise Ronnau (Wyoming) |
U23 Greco-Roman |
77 |
5th Place |
Noah Grover (Bulls WC) VSU 8-0 1:22 Jack Ervien, Jr. (Viking WC (IA)) |
U23 Greco-Roman |
82 |
3rd Place |
James Foy (Minnesota Storm) VSU 9-0 1:38 Devan Hendricks (Gladiator Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
82 |
Round of 16 |
Jake Hendricks (Pennsylvania RTC) VSU 8-0 0:48 Bryce Westmoreland (Beaver WC) |
U23 Greco-Roman |
82 |
Round of 16 |
Andrew Dickson (George Mason) VPO 6-0 Khalil Mitchell (Cougar Wrestling Club) |
U23 Greco-Roman |
82 |
Round of 16 |
Dm Hallett (Colorado) VPO1 5-1 Aidan Johnson (Greater Heights Wrestling) |
U23 Greco-Roman |
82 |
Round of 16 |
James Foy (Minnesota Storm) VSU 10-0 1:49 Casey Recrosio (NMU-NTC) |
U23 Greco-Roman |
82 |
RR Rnd 1 |
Tyler Cunningham (MWC Wrestling Academy) VSU1 11-3 4:47 Jake Hendricks (Pennsylvania RTC) |