14U BOYS |
110 |
Round 3 |
Blake McMillion (Lancaster Alliance Wrestling) TF 8-0 Jordan Hankey (Brookville Wrestling Club) |
14U BOYS |
110 |
Round 4 |
Jordan Hankey (Brookville Wrestling Club) FF Trinity Moore (Phoenix Wrestling Club) |
14U BOYS |
110 |
Round 4 |
Blake McMillion (Lancaster Alliance Wrestling) TF 10-2 Gavin Green (American dream) |
14U BOYS |
110 |
Round 5 |
Gavin Green (American dream) FF Trinity Moore (Phoenix Wrestling Club) |
14U BOYS |
110 |
Round 5 |
Anthony Montegari (Governor Mifflin) TF 9-0 Jordan Hankey (Brookville Wrestling Club) |
14U BOYS |
114 |
Quarterfinal |
Ryan McCusker (Pitt Bull) TF 8-0 Aleksandr Belfer (Downingtown West) |
14U BOYS |
114 |
Quarterfinal |
Trevor Greer (Bad Karma) Fall 1:53 Alfonzo Rivera (South Central PA Wrestling Clu) |
14U BOYS |
114 |
Semifinal |
Kai Vielma (CowRock) TF 10-2 Ryan McCusker (Pitt Bull) |
14U BOYS |
114 |
Semifinal |
Myles Grossman (Haines Trained Wrestling) TF 9-0 Trevor Greer (Bad Karma) |
14U BOYS |
114 |
Cons. Semi |
Aleksandr Belfer (Downingtown West) Inj. 1:22 Trevor Greer (Bad Karma) |
14U BOYS |
114 |
Cons. Semi |
Ryan McCusker (Pitt Bull) Fall 1:16 Alfonzo Rivera (South Central PA Wrestling Clu) |
14U BOYS |
114 |
1st Place Match |
Kai Vielma (CowRock) Dec 2-0 Myles Grossman (Haines Trained Wrestling) |
14U BOYS |
114 |
3rd Place Match |
Ryan McCusker (Pitt Bull) TF 8-0 Aleksandr Belfer (Downingtown West) |
14U BOYS |
119 |
Round 1 |
Logan Maurer (LAW) FF Matt Hoban (Havertown) |
14U BOYS |
119 |
Round 1 |
Joshua Sherman (Bad Karma Wrestling Club) FF Bentley Bainey (Young Guns Wrestling Club) |
14U BOYS |
119 |
Round 2 |
Daniel Sleiman (Central York HS/ Compound York) Fall 1:25 Joshua Sherman (Bad Karma Wrestling Club) |
14U BOYS |
119 |
Round 2 |
Logan Maurer (LAW) FF Bentley Bainey (Young Guns Wrestling Club) |
14U BOYS |
119 |
Round 3 |
Daniel Sleiman (Central York HS/ Compound York) FF Bentley Bainey (Young Guns Wrestling Club) |
14U BOYS |
119 |
Round 3 |
Joshua Sherman (Bad Karma Wrestling Club) FF Matt Hoban (Havertown) |
14U BOYS |
119 |
Round 4 |
Daniel Sleiman (Central York HS/ Compound York) FF Matt Hoban (Havertown) |
14U BOYS |
119 |
Round 4 |
Logan Maurer (LAW) Fall 0:27 Joshua Sherman (Bad Karma Wrestling Club) |
14U BOYS |
119 |
Round 5 |
Logan Maurer (LAW) TF 8-0 Daniel Sleiman (Central York HS/ Compound York) |
14U BOYS |
119 |
Round 5 |
Matt Hoban (Havertown) FF Bentley Bainey (Young Guns Wrestling Club) |
14U BOYS |
125 |
Round 1 |
Braxton Carr (Bad Karma) Fall 1:08 Brandon Hoover (Bad Karma Wrestling Club) |
14U BOYS |
125 |
Round 1 |
Jayden OFarrill (X-Calibur) TF 15-4 Braden Williams (guys mills) |