14U BOYS |
125 |
Round 2 |
Jayden OFarrill (X-Calibur) TF 10-0 Brandon Hoover (Bad Karma Wrestling Club) |
14U BOYS |
125 |
Round 2 |
Braxton Carr (Bad Karma) TF 8-0 Braden Williams (guys mills) |
14U BOYS |
125 |
Round 3 |
Brandon Hoover (Bad Karma Wrestling Club) Fall 0:27 Braden Williams (guys mills) |
14U BOYS |
125 |
Round 3 |
Jayden OFarrill (X-Calibur) Fall 1:28 Braxton Carr (Bad Karma) |
14U BOYS |
130 |
Round 1 |
Blake Hostetter (Kraken) TF 8-0 Zac Turberville (Camp Renyolds WC) |
14U BOYS |
130 |
Round 2 |
Klint Miller (Steller Trained) TF 8-0 Blake Hostetter (Kraken) |
14U BOYS |
130 |
Round 3 |
Klint Miller (Steller Trained) TF 8-0 Zac Turberville (Camp Renyolds WC) |
14U BOYS |
136 |
Round 1 |
Luke Knox (Lion`s Den Wrestling Club) Fall 0:13 Brody Musser (LAW) |
14U BOYS |
136 |
Round 1 |
Aaron Andrew (Lancaster Alliance Wrestling) FF Stefan Matteo Noronha (RPW) |
14U BOYS |
136 |
Round 2 |
Zach LaBryer (pittsburgh) TF 8-0 Aaron Andrew (Lancaster Alliance Wrestling) |
14U BOYS |
136 |
Round 2 |
Luke Knox (Lion`s Den Wrestling Club) FF Stefan Matteo Noronha (RPW) |
14U BOYS |
136 |
Round 3 |
Zach LaBryer (pittsburgh) FF Stefan Matteo Noronha (RPW) |
14U BOYS |
136 |
Round 3 |
Brody Musser (LAW) Fall 0:59 Aaron Andrew (Lancaster Alliance Wrestling) |
14U BOYS |
136 |
Round 4 |
Zach LaBryer (pittsburgh) TF 8-0 Brody Musser (LAW) |
14U BOYS |
136 |
Round 4 |
Luke Knox (Lion`s Den Wrestling Club) Fall 0:48 Aaron Andrew (Lancaster Alliance Wrestling) |
14U BOYS |
136 |
Round 5 |
Luke Knox (Lion`s Den Wrestling Club) Fall 1:54 Zach LaBryer (pittsburgh) |
14U BOYS |
136 |
Round 5 |
Brody Musser (LAW) FF Stefan Matteo Noronha (RPW) |
14U BOYS |
149 |
Round 1 |
Elijah Elser (pittsburgh) Fall 0:40 Rocco Moschetta (Washington) |
14U BOYS |
149 |
Round 1 |
Brady Brown (AAWC / TDWC) Fall 0:58 Wayne Simmions (D1 Complete Wrestling) |
14U BOYS |
149 |
Round 2 |
Rocco Moschetta (Washington) Fall 1:45 Wayne Simmions (D1 Complete Wrestling) |
14U BOYS |
149 |
Round 2 |
Elijah Elser (pittsburgh) Fall 1:50 Brady Brown (AAWC / TDWC) |
14U BOYS |
149 |
Round 3 |
Brady Brown (AAWC / TDWC) TF 8-0 Rocco Moschetta (Washington) |
14U BOYS |
149 |
Round 3 |
Elijah Elser (pittsburgh) Fall 0:17 Wayne Simmions (D1 Complete Wrestling) |
14U BOYS |
165 |
Round 1 |
Franco Latorre (Black Sheep Wrestling Club) TF 8-0 Aiden Struchen (Bad Karma) |
14U BOYS |
165 |
Round 1 |
Luke Eckroth (BTWC) TF 10-0 Nicholas Nawn, Jr. (Blacksheep) |