Novice 12U |
115-117 |
Round 1 |
Michael Alexander (Warriors Warehouse) Fall 0:29 Clay Hansel (East Ridge Raptors) |
Novice 12U |
115-117 |
Round 2 |
Michael Alexander (Warriors Warehouse) Fall 0:21 Cade Eggers (Scott West Panthers) |
Novice 12U |
115-117 |
Round 2 |
Clay Hansel (East Ridge Raptors) DQ Evan Miller (CP Takedown Club) |
Novice 12U |
115-117 |
Round 3 |
Clay Hansel (East Ridge Raptors) Fall 0:54 Cade Eggers (Scott West Panthers) |
Novice 12U |
115-117 |
Round 3 |
Michael Alexander (Warriors Warehouse) Fall 1:13 Evan Miller (CP Takedown Club) |
Novice 12U |
117-124 |
Round 1 |
Bryce Stilen (Scott West Panthers) Fall 0:02 Matthew Blow (Apple Valley Wrestling Club) |
Novice 12U |
117-124 |
Round 2 |
Tiberius Byam (Blaine) Fall 0:45 Matthew Blow (Apple Valley Wrestling Club) |
Novice 12U |
117-124 |
Round 3 |
Bryce Stilen (Scott West Panthers) Fall 1:17 Tiberius Byam (Blaine) |
Novice 12U |
125-126 |
Round 1 |
Clayton Johnson (Waconia Wrestling) Fall 4:22 Ethan Tupy (TCU) |
Novice 12U |
125-126 |
Round 1 |
Bennett Williams (Wayzata Youth Wrestling) Fall 1:28 James Fuller (Centennial Youth Wrestling) |
Novice 12U |
125-126 |
Round 2 |
Bennett Williams (Wayzata Youth Wrestling) Fall 1:30 Clayton Johnson (Waconia Wrestling) |
Novice 12U |
125-126 |
Round 2 |
James Fuller (Centennial Youth Wrestling) Fall 0:55 Ethan Tupy (TCU) |
Novice 12U |
125-126 |
Round 3 |
James Fuller (Centennial Youth Wrestling) Fall 1:57 Clayton Johnson (Waconia Wrestling) |
Novice 12U |
125-126 |
Round 3 |
Bennett Williams (Wayzata Youth Wrestling) Fall 0:45 Ethan Tupy (TCU) |
Novice 12U |
156-170 |
Round 1 |
Wes Wolke (Apple Valley Wrestling Club) Fall 4:23 Blake Ross (White Bear Lake) |
Novice 12U |
156-170 |
Round 2 |
Wes Wolke (Apple Valley Wrestling Club) Fall 2:05 Blake Ross (White Bear Lake) |
Novice 12U |
55-56 |
Round 1 |
Evan Wilkie (White Bear Lake) Fall 2:59 Jace DeZeeuw (Coon Rapids Mat Bandits) |
Novice 12U |
55-56 |
Round 1 |
Sawyer Sweazey (PINnacle) TF 17-0 Lincoln Weber (Pursuit wrestling) |
Novice 12U |
55-56 |
Round 2 |
Lincoln Weber (Pursuit wrestling) Maj 12-2 Jace DeZeeuw (Coon Rapids Mat Bandits) |
Novice 12U |
55-56 |
Round 2 |
Sawyer Sweazey (PINnacle) Fall 3:18 Evan Wilkie (White Bear Lake) |
Novice 12U |
55-56 |
Round 3 |
Sawyer Sweazey (PINnacle) Fall 1:08 Jace DeZeeuw (Coon Rapids Mat Bandits) |
Novice 12U |
55-56 |
Round 3 |
Lincoln Weber (Pursuit wrestling) Fall 2:41 Evan Wilkie (White Bear Lake) |
Novice 12U |
55-59 |
Round 1 |
Jack Hogan (New Prague) TF 15-0 Joseph Slack (Robbinsdale Raptors) |
Novice 12U |
55-59 |
Round 1 |
Aidan Enriquez (Pursuit wrestling) Fall 0:14 Justin Brown (Coon Rapids Mat Bandits) |
Novice 12U |
55-59 |
Round 2 |
Jack Hogan (New Prague) Maj 9-0 Aidan Enriquez (Pursuit wrestling) |