Cadet 16U |
124-133 |
Round 4 |
Alex Plahitko (n/a) TF 10-0 Brayden McMillan (Southport Wrestling Club) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 4 |
Tylin Thrine (New Castle Youth Wrestling Clu) TF 13-2 Jeremiah Drake (Indy West Wrestling Club) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 4 |
Ryan Taylor (PERRY MERIDIAN WC) Dec 10-9 Samuel Bustamante (CIA) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 5 |
Alex Plahitko (n/a) TF 10-0 Jeremiah Drake (Indy West Wrestling Club) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 5 |
Ryan Taylor (PERRY MERIDIAN WC) Fall 4:22 Brayden McMillan (Southport Wrestling Club) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 5 |
Tylin Thrine (New Castle Youth Wrestling Clu) TF 11-0 Samuel Bustamante (CIA) |
Cadet 16U |
126-130 |
Round 1 |
Samual Armstrong (Indy West Wrestling Club) Fall 4:03 Michael Gulley (New Castle Youth Wrestling Clu) |
Cadet 16U |
126-130 |
Round 1 |
Nate Kemp (Franklin Central Wrestling Clu) Fall 0:44 Riley Cox (Perry Meridian Wrestling Club) |
Cadet 16U |
126-130 |
Round 2 |
Brevin Cannon (Pike Indianapolis wrestling or) TF 10-0 Riley Cox (Perry Meridian Wrestling Club) |
Cadet 16U |
126-130 |
Round 2 |
Samual Armstrong (Indy West Wrestling Club) Fall 1:04 Nate Kemp (Franklin Central Wrestling Clu) |
Cadet 16U |
126-130 |
Round 3 |
Brevin Cannon (Pike Indianapolis wrestling or) Fall 0:48 Nate Kemp (Franklin Central Wrestling Clu) |
Cadet 16U |
126-130 |
Round 3 |
Michael Gulley (New Castle Youth Wrestling Clu) Dec 17-10 Riley Cox (Perry Meridian Wrestling Club) |
Cadet 16U |
126-130 |
Round 4 |
Brevin Cannon (Pike Indianapolis wrestling or) TF 10-0 Michael Gulley (New Castle Youth Wrestling Clu) |
Cadet 16U |
126-130 |
Round 4 |
Samual Armstrong (Indy West Wrestling Club) TF 10-0 Riley Cox (Perry Meridian Wrestling Club) |
Cadet 16U |
126-130 |
Round 5 |
Samual Armstrong (Indy West Wrestling Club) Fall 1:25 Brevin Cannon (Pike Indianapolis wrestling or) |
Cadet 16U |
126-130 |
Round 5 |
Nate Kemp (Franklin Central Wrestling Clu) Fall 0:25 Michael Gulley (New Castle Youth Wrestling Clu) |
Cadet 16U |
137-143 |
Round 1 |
Jaustin Cook (Decatur Central Wrestling Club) Fall 2:21 Caleb Kirkpatrick (Columbus East Wrestling Club) |
Cadet 16U |
137-143 |
Round 1 |
Kendall Finkton (Indy West Wrestling Club) Fall 4:25 Tobias Li (Fishers Wrestling Club) |
Cadet 16U |
137-143 |
Round 2 |
Jordan Jewell (Greenwood Wrestling Club) TF 11-1 Tobias Li (Fishers Wrestling Club) |
Cadet 16U |
137-143 |
Round 2 |
Caleb Kirkpatrick (Columbus East Wrestling Club) Fall 1:04 Kendall Finkton (Indy West Wrestling Club) |
Cadet 16U |
137-143 |
Round 3 |
Jordan Jewell (Greenwood Wrestling Club) TF 10-0 Kendall Finkton (Indy West Wrestling Club) |
Cadet 16U |
137-143 |
Round 3 |
Jaustin Cook (Decatur Central Wrestling Club) TF 11-0 Tobias Li (Fishers Wrestling Club) |
Cadet 16U |
137-143 |
Round 4 |
Jordan Jewell (Greenwood Wrestling Club) TF 10-0 Jaustin Cook (Decatur Central Wrestling Club) |
Cadet 16U |
137-143 |
Round 4 |
Caleb Kirkpatrick (Columbus East Wrestling Club) TF 11-0 Tobias Li (Fishers Wrestling Club) |
Cadet 16U |
137-143 |
Round 5 |
Jordan Jewell (Greenwood Wrestling Club) Fall 1:42 Caleb Kirkpatrick (Columbus East Wrestling Club) |