Pee Wee 6U |
39-47 |
Round 2 |
Isaiah Macdonald (Perry Meridian Wrestling Club) Fall 1:25 Colin Williams (Beech Grove Wrestling Club) |
Pee Wee 6U |
39-47 |
Round 3 |
Colin Williams (Beech Grove Wrestling Club) Fall 1:52 Zaiden Aladesuru (Crawfordsville Wrestling Club) |
Pee Wee 6U |
46-49 |
Round 1 |
Carson Seiler (Boonville Wrestling Club) TF 10-0 Anthony Talley, Jr. (Legends Of Gold) |
Pee Wee 6U |
46-49 |
Round 2 |
Carson Seiler (Boonville Wrestling Club) TF 12-2 Ronan Niemer (Franklin Central Wrestling Clu) |
Pee Wee 6U |
46-49 |
Round 3 |
Ronan Niemer (Franklin Central Wrestling Clu) Fall 1:15 Anthony Talley, Jr. (Legends Of Gold) |
Novice 12U |
106-112 |
Round 1 |
Kellan Zuber (Greenfield wrestling club) TF 12-1 Josiah Carter (Contenders Wrestling Academy) |
Novice 12U |
106-112 |
Round 2 |
Kellan Zuber (Greenfield wrestling club) TF 10-0 Emmit Abernathy (Dragon Wrestling Club) |
Novice 12U |
106-112 |
Round 3 |
Josiah Carter (Contenders Wrestling Academy) TF 10-0 Emmit Abernathy (Dragon Wrestling Club) |
Novice 12U |
116-125 |
Round 1 |
Cohen Wuethrich (Dragon Wrestling Club) Fall 2:47 Carson Clements (Dragon Wrestling Club) |
Novice 12U |
116-125 |
Round 2 |
Hope Senteney (Southport Wrestling Club) Fall 2:28 Carson Clements (Dragon Wrestling Club) |
Novice 12U |
116-125 |
Round 3 |
Cohen Wuethrich (Dragon Wrestling Club) Fall 0:25 Hope Senteney (Southport Wrestling Club) |
Novice 12U |
73-77 |
Round 1 |
Eddie Tomlinson (CIA) TF 13-2 Carlos Gutierrez (Crawfordsville Wrestling Club) |
Novice 12U |
73-77 |
Round 2 |
Jeremy Aiden Carver (Delta Wrestling Club Inc.) TF 10-0 Eddie Tomlinson (CIA) |
Novice 12U |
73-77 |
Round 3 |
Jeremy Aiden Carver (Delta Wrestling Club Inc.) Fall 0:17 Carlos Gutierrez (Crawfordsville Wrestling Club) |
Novice 12U |
77-84 |
Round 1 |
Brandon Cannon (Center grove wrestling club) TF 10-0 Dean Senteney (Southport Wrestling Club) |
Novice 12U |
77-84 |
Round 1 |
Derek Rogers (Franklin Central Wrestling Clu) TF 10-0 Jaxon Atkins (Jennings County Wrestling Club) |
Novice 12U |
77-84 |
Round 2 |
Brandon Cannon (Center grove wrestling club) TF 10-0 Jaxon Atkins (Jennings County Wrestling Club) |
Novice 12U |
77-84 |
Round 2 |
Dean Senteney (Southport Wrestling Club) TF 10-0 Derek Rogers (Franklin Central Wrestling Clu) |
Novice 12U |
77-84 |
Round 3 |
Derek Rogers (Franklin Central Wrestling Clu) Dec 19-18 Brandon Cannon (Center grove wrestling club) |
Novice 12U |
77-84 |
Round 3 |
Dean Senteney (Southport Wrestling Club) Fall 1:24 Jaxon Atkins (Jennings County Wrestling Club) |
Novice 12U |
88-95 |
Round 1 |
Jude Pratt (Bloomington South Wrestling Cl) Fall 4:16 Landen McCrae (Center grove wrestling club) |
Novice 12U |
88-95 |
Round 2 |
Segar Ralston (Club Madison) Fall 1:41 Landen McCrae (Center grove wrestling club) |
Novice 12U |
88-95 |
Round 3 |
Jude Pratt (Bloomington South Wrestling Cl) Fall 4:34 Segar Ralston (Club Madison) |
Novice 12U |
90-98 |
Round 1 |
Keegan Smith (Franklin Central Wrestling Clu) Fall 1:22 Christopher Danford (Beech Grove Wrestling Club) |
Novice 12U |
90-98 |
Round 1 |
Donte`Vyus Briscoe (Panther Wrestling Club) Fall 2:11 Noah Plahitko (n/a) |