Cadet 16U |
112-120 |
Round 4 |
Kyla Johnson (Southport Wrestling Club) FF Brian Faulkner (Decatur Central Wrestling Club) |
Cadet 16U |
112-120 |
Round 4 |
Glen Baldwin (Peru Tigers) TF 13-2 Atticus Finley (Fishers Wrestling Club) |
Cadet 16U |
112-120 |
Round 4 |
Tamir Halevi (Carmel USA WC) Fall 0:31 Brayden Wessel (Red hawk wrestling academy) |
Cadet 16U |
112-120 |
Round 5 |
Glen Baldwin (Peru Tigers) FF Brian Faulkner (Decatur Central Wrestling Club) |
Cadet 16U |
112-120 |
Round 5 |
Kyla Johnson (Southport Wrestling Club) Fall 3:31 Brayden Wessel (Red hawk wrestling academy) |
Cadet 16U |
112-120 |
Round 5 |
Tamir Halevi (Carmel USA WC) FF Atticus Finley (Fishers Wrestling Club) |
Cadet 16U |
121-124 |
Round 1 |
Chayce Yant (Fishers Wrestling Club) TF 10-0 Cullen Crowley (CIA) |
Cadet 16U |
121-124 |
Round 1 |
Kaleb Caliz (Lafayette) TF 11-0 Liam Curfman (Columbus North High School) |
Cadet 16U |
121-124 |
Round 2 |
Kaleb Caliz (Lafayette) Fall 1:01 Kolton Gilbreath (Royal Pride Wrestling Club) |
Cadet 16U |
121-124 |
Round 2 |
Chayce Yant (Fishers Wrestling Club) TF 11-0 Liam Curfman (Columbus North High School) |
Cadet 16U |
121-124 |
Round 3 |
Liam Curfman (Columbus North High School) Fall 1:41 Kolton Gilbreath (Royal Pride Wrestling Club) |
Cadet 16U |
121-124 |
Round 3 |
Kaleb Caliz (Lafayette) TF 10-0 Cullen Crowley (CIA) |
Cadet 16U |
121-124 |
Round 4 |
Cullen Crowley (CIA) TF 10-0 Kolton Gilbreath (Royal Pride Wrestling Club) |
Cadet 16U |
121-124 |
Round 4 |
Kaleb Caliz (Lafayette) TF 11-0 Chayce Yant (Fishers Wrestling Club) |
Cadet 16U |
121-124 |
Round 5 |
Chayce Yant (Fishers Wrestling Club) TF 10-0 Kolton Gilbreath (Royal Pride Wrestling Club) |
Cadet 16U |
121-124 |
Round 5 |
Cullen Crowley (CIA) TF 10-0 Liam Curfman (Columbus North High School) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 1 |
Samuel Bustamante (CIA) Fall 5:08 Alex Plahitko (n/a) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 1 |
Brayden McMillan (Southport Wrestling Club) TF 11-0 Jeremiah Drake (Indy West Wrestling Club) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 1 |
Tylin Thrine (New Castle Youth Wrestling Clu) TF 12-0 Ryan Taylor (PERRY MERIDIAN WC) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 2 |
Tylin Thrine (New Castle Youth Wrestling Clu) TF 16-6 Alex Plahitko (n/a) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 2 |
Ryan Taylor (PERRY MERIDIAN WC) Fall 1:29 Jeremiah Drake (Indy West Wrestling Club) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 2 |
Samuel Bustamante (CIA) TF 16-5 Brayden McMillan (Southport Wrestling Club) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 3 |
Alex Plahitko (n/a) Fall 5:23 Ryan Taylor (PERRY MERIDIAN WC) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 3 |
Samuel Bustamante (CIA) Fall 1:15 Jeremiah Drake (Indy West Wrestling Club) |
Cadet 16U |
124-133 |
Round 3 |
Tylin Thrine (New Castle Youth Wrestling Clu) TF 10-0 Brayden McMillan (Southport Wrestling Club) |