Schoolboy/Girl 14U |
F |
Round 1 |
Reed Summer (Kenyan-Wanamingo) Fall 2:57 Deegan Birkaken (Princeton) |
Schoolboy/Girl 14U |
F |
Round 1 |
Gavin Curry (Apple Valley WC) Fall 1:53 Aiden Mincey (JJ Trained/EPTA) |
Schoolboy/Girl 14U |
F |
Round 2 |
Deegan Birkaken (Princeton) Fall 1:26 Aiden Mincey (JJ Trained/EPTA) |
Schoolboy/Girl 14U |
F |
Round 2 |
Gavin Curry (Apple Valley WC) Fall 0:29 Reed Summer (Kenyan-Wanamingo) |
Schoolboy/Girl 14U |
F |
Round 3 |
Gavin Curry (Apple Valley WC) Fall 2:40 Deegan Birkaken (Princeton) |
Schoolboy/Girl 14U |
F |
Round 3 |
Aiden Mincey (JJ Trained/EPTA) Maj 9-0 Reed Summer (Kenyan-Wanamingo) |
Schoolboy/Girl 14U |
G |
Round 1 |
Vance Barz (Scoring Edge LLC) TF 16-0 Vito Marsh (North Metro Wrestling) |
Schoolboy/Girl 14U |
G |
Round 1 |
Wyatt Velasco (Apple Valley WC) FF Carter Harris (Eastview) |
Schoolboy/Girl 14U |
G |
Round 2 |
Vito Marsh (North Metro Wrestling) Dec 7-0 Wyatt Velasco (Apple Valley WC) |
Schoolboy/Girl 14U |
G |
Round 2 |
Vance Barz (Scoring Edge LLC) FF Carter Harris (Eastview) |
Schoolboy/Girl 14U |
G |
Round 3 |
Vito Marsh (North Metro Wrestling) FF Carter Harris (Eastview) |
Schoolboy/Girl 14U |
G |
Round 3 |
Vance Barz (Scoring Edge LLC) TF 16-1 Wyatt Velasco (Apple Valley WC) |
Schoolboy/Girl 14U |
H |
Round 1 |
Ryder Anderson (Farmington) Fall 3:30 Eli Claseman (Mounds View Mustangs WC) |
Schoolboy/Girl 14U |
H |
Round 1 |
Aiden Friedrich (Kasson-Mantorvill) Dec 7-1 Kyle Linville (Shakopee Mat Club) |
Schoolboy/Girl 14U |
H |
Round 2 |
Aiden Friedrich (Kasson-Mantorvill) Fall 0:44 Ryder Anderson (Farmington) |
Schoolboy/Girl 14U |
H |
Round 2 |
Kyle Linville (Shakopee Mat Club) Fall 0:53 Eli Claseman (Mounds View Mustangs WC) |
Schoolboy/Girl 14U |
H |
Round 3 |
Kyle Linville (Shakopee Mat Club) Fall 2:20 Ryder Anderson (Farmington) |
Schoolboy/Girl 14U |
H |
Round 3 |
Aiden Friedrich (Kasson-Mantorvill) Fall 2:34 Eli Claseman (Mounds View Mustangs WC) |
Schoolboy/Girl 14U |
I |
Round 1 |
Owen Friedrich (Kasson-Mantorvill) Fall 3:25 Chase Smith (Minnewaska) |
Schoolboy/Girl 14U |
I |
Round 1 |
Alex Braun (Woodbury Youth WC) Fall 2:34 Alex Gorden (Owatonna Wrestling Association) |
Schoolboy/Girl 14U |
I |
Round 2 |
Alex Braun (Woodbury Youth WC) Fall 0:50 Owen Friedrich (Kasson-Mantorvill) |
Schoolboy/Girl 14U |
I |
Round 2 |
Chase Smith (Minnewaska) Fall 0:53 Alex Gorden (Owatonna Wrestling Association) |
Schoolboy/Girl 14U |
I |
Round 3 |
Owen Friedrich (Kasson-Mantorvill) Fall 1:10 Alex Gorden (Owatonna Wrestling Association) |
Schoolboy/Girl 14U |
I |
Round 3 |
Alex Braun (Woodbury Youth WC) Fall 2:26 Chase Smith (Minnewaska) |
Schoolboy/Girl 14U |
J |
Round 1 |
hannah schuster (Apple Valley WC) Fall 3:08 Dino Tokin (Woodbury Youth WC) |