Novice 12U |
AA |
Round 2 |
Jackson Buboltz (Mankato) Maj 10-0 Peyton Summers (Owatonna Wrestling Association) |
Novice 12U |
AA |
Round 2 |
William Romero (St Francis Gladiators) Fall 0:00 Andrew Bauer (New Prague) |
Novice 12U |
AA |
Round 3 |
William Romero (St Francis Gladiators) Fall 0:00 Peyton Summers (Owatonna Wrestling Association) |
Novice 12U |
AA |
Round 3 |
Jackson Buboltz (Mankato) Fall 0:00 Andrew Bauer (New Prague) |
Novice 12U |
B |
Round 1 |
Aryan Ahrar (Apple Valley WC) Dec 6-0 Landen Clark (Forest Lake WC) |
Novice 12U |
B |
Round 1 |
Liam Collins (Prior Lake WC) Fall 2:00 Josh Lindaman (Farmington) |
Novice 12U |
B |
Round 2 |
Landen Clark (Forest Lake WC) FF Josh Lindaman (Farmington) |
Novice 12U |
B |
Round 2 |
Liam Collins (Prior Lake WC) Fall 0:32 Aryan Ahrar (Apple Valley WC) |
Novice 12U |
B |
Round 3 |
Liam Collins (Prior Lake WC) Fall 0:55 Landen Clark (Forest Lake WC) |
Novice 12U |
B |
Round 3 |
Aryan Ahrar (Apple Valley WC) Inj. 0:00 Josh Lindaman (Farmington) |
Novice 12U |
BB |
Round 1 |
Brayden Boots (St Francis Gladiators) Maj 12-1 Evan Bartholomaus (Wabasso/Red Rock Central) |
Novice 12U |
BB |
Round 1 |
Cullen Christenson (Forest Lake WC) Fall 0:00 Sawyer VanHorn (Revolution) |
Novice 12U |
BB |
Round 2 |
Brayden Boots (St Francis Gladiators) Fall 0:00 Sawyer VanHorn (Revolution) |
Novice 12U |
BB |
Round 2 |
Cullen Christenson (Forest Lake WC) Dec 10-4 Evan Bartholomaus (Wabasso/Red Rock Central) |
Novice 12U |
BB |
Round 3 |
Brayden Boots (St Francis Gladiators) Maj 9-0 Cullen Christenson (Forest Lake WC) |
Novice 12U |
BB |
Round 3 |
Evan Bartholomaus (Wabasso/Red Rock Central) Fall 0:00 Sawyer VanHorn (Revolution) |
Novice 12U |
C |
Round 1 |
Brady Rondorf (Monticello) Fall 0:00 Jacob Kranz (Simley WC) |
Novice 12U |
C |
Round 1 |
Henry Langeberg (New Prague) Fall 0:00 Mason Stenson (Pinnacle WC) |
Novice 12U |
C |
Round 2 |
Jacob Kranz (Simley WC) Fall 0:00 Henry Langeberg (New Prague) |
Novice 12U |
C |
Round 2 |
Brady Rondorf (Monticello) Maj 13-0 Mason Stenson (Pinnacle WC) |
Novice 12U |
C |
Round 3 |
Jacob Kranz (Simley WC) Fall 0:00 Mason Stenson (Pinnacle WC) |
Novice 12U |
C |
Round 3 |
Henry Langeberg (New Prague) Fall 0:00 Brady Rondorf (Monticello) |
Novice 12U |
CC |
Round 1 |
Jack Barz (Scoring Edge LLC) Dec 5-0 Ayden Leet (Prior Lake WC) |
Novice 12U |
CC |
Round 1 |
Reggie Wedan (OAA Titans) Dec 5-0 Spencer Haller (Unattached) |
Novice 12U |
CC |
Round 2 |
Spencer Haller (Unattached) Dec 9-3 Ayden Leet (Prior Lake WC) |