Schoolboy/Girl 14U |
J |
Round 1 |
Luke Hoag (Hutchinson) Fall 0:15 Alex Munson (North Metro Wrestling) |
Schoolboy/Girl 14U |
J |
Round 2 |
Alex Munson (North Metro Wrestling) Fall 0:00 hannah schuster (Apple Valley WC) |
Schoolboy/Girl 14U |
J |
Round 2 |
Luke Hoag (Hutchinson) Fall 0:00 Dino Tokin (Woodbury Youth WC) |
Schoolboy/Girl 14U |
J |
Round 3 |
Luke Hoag (Hutchinson) Fall 0:00 hannah schuster (Apple Valley WC) |
Schoolboy/Girl 14U |
J |
Round 3 |
Alex Munson (North Metro Wrestling) Dec 8-4 Dino Tokin (Woodbury Youth WC) |
Schoolboy/Girl 14U |
K |
Round 1 |
Bradley Little (Summit Wrestling Academy) Fall 0:00 Benedict Hiem (Wayzata) |
Schoolboy/Girl 14U |
K |
Round 2 |
Bradley Little (Summit Wrestling Academy) Fall 0:00 Ian Anderson (Robbinsdale Raptors) |
Schoolboy/Girl 14U |
K |
Round 3 |
Benedict Hiem (Wayzata) Fall 0:00 Ian Anderson (Robbinsdale Raptors) |
Schoolboy/Girl 14U |
L |
Round 1 |
Aidan Skoda (Outlaw/Cresco) Fall 1:49 Beckett Selden (Superior) |
Schoolboy/Girl 14U |
L |
Round 1 |
Jacob Henderson (Unattached) Fall 2:03 Ryder McMichael (Mankato) |
Schoolboy/Girl 14U |
L |
Round 2 |
Aidan Skoda (Outlaw/Cresco) Maj 10-0 Ryder McMichael (Mankato) |
Schoolboy/Girl 14U |
L |
Round 2 |
Jacob Henderson (Unattached) Fall 0:55 Beckett Selden (Superior) |
Schoolboy/Girl 14U |
L |
Round 3 |
Aidan Skoda (Outlaw/Cresco) Fall 0:46 Jacob Henderson (Unattached) |
Schoolboy/Girl 14U |
L |
Round 3 |
Ryder McMichael (Mankato) Fall 1:01 Beckett Selden (Superior) |
Schoolboy/Girl 14U |
M |
Round 1 |
Lainey Houts (Northfield) Dec 6-0 Saqib Kanwar (Apple Valley WC) |
Schoolboy/Girl 14U |
M |
Round 2 |
Jack Ferguson (Shakopee Mat Club) Dec 12-5 Lainey Houts (Northfield) |
Schoolboy/Girl 14U |
M |
Round 3 |
Jack Ferguson (Shakopee Mat Club) Fall 0:00 Saqib Kanwar (Apple Valley WC) |
Schoolboy/Girl 14U |
N |
1st Place Match |
Alexandre Mock (Apple Valley WC) Fall 0:00 Ryan Felts (Owatonna Wrestling Association) |
Pee Wee 6U |
B |
Round 1 |
Xxander Stone (Stewartville WC) Fall 2:35 Sullivan Sweazey (Princeton) |
Pee Wee 6U |
B |
Round 2 |
Logan Rau (New Prague) Maj 17-4 Xxander Stone (Stewartville WC) |
Pee Wee 6U |
B |
Round 3 |
Sullivan Sweazey (Princeton) Maj 12-4 Logan Rau (New Prague) |
Pee Wee 6U |
C |
Round 1 |
Ruby Wegleitner (Blaine Wrestling) Fall 0:00 Everett Baer (Woodbury Youth WC) |
Pee Wee 6U |
C |
Round 1 |
Rory Shelstad (Centennail Youth Wrestling) Dec 8-5 Eesa Mirza (Wayzata) |
Pee Wee 6U |
C |
Round 2 |
Rory Shelstad (Centennail Youth Wrestling) Dec 10-6 Ruby Wegleitner (Blaine Wrestling) |
Pee Wee 6U |
C |
Round 2 |
Eesa Mirza (Wayzata) Fall 0:00 Everett Baer (Woodbury Youth WC) |