Pee Wee 6U |
C |
Round 3 |
Ruby Wegleitner (Blaine Wrestling) FF Eesa Mirza (Wayzata) |
Pee Wee 6U |
C |
Round 3 |
Everett Baer (Woodbury Youth WC) Dec 5-2 Rory Shelstad (Centennail Youth Wrestling) |
Pee Wee 6U |
D |
Round 1 |
Ryder Sanson (Triton) Fall 0:20 Maddox McAlpin (Woodbury Youth WC) |
Pee Wee 6U |
D |
Round 1 |
Drake Cooreman (Wabasso/Red Rock Central) Fall 0:25 Ezekiel Berg (New Prague) |
Pee Wee 6U |
D |
Round 2 |
Ryder Sanson (Triton) Fall 2:36 Ezekiel Berg (New Prague) |
Pee Wee 6U |
D |
Round 2 |
Drake Cooreman (Wabasso/Red Rock Central) Fall 0:00 Maddox McAlpin (Woodbury Youth WC) |
Pee Wee 6U |
D |
Round 3 |
Drake Cooreman (Wabasso/Red Rock Central) Fall 0:00 Ryder Sanson (Triton) |
Pee Wee 6U |
D |
Round 3 |
Ezekiel Berg (New Prague) Fall 0:00 Maddox McAlpin (Woodbury Youth WC) |
Pee Wee 6U |
E |
Round 1 |
Joey Gagliardi (Forest Lake WC) Fall 0:00 Henry Darsow (Woodbury Youth WC) |
Pee Wee 6U |
E |
Round 1 |
Lucas Bauer (New Prague) Fall 0:00 Brooks Gabrielson (WAA) |
Pee Wee 6U |
E |
Round 2 |
Joey Gagliardi (Forest Lake WC) Fall 0:00 Lucas Bauer (New Prague) |
Pee Wee 6U |
E |
Round 2 |
Henry Darsow (Woodbury Youth WC) Dec 8-6 Brooks Gabrielson (WAA) |
Pee Wee 6U |
E |
Round 3 |
Joey Gagliardi (Forest Lake WC) Fall 0:00 Brooks Gabrielson (WAA) |
Pee Wee 6U |
E |
Round 3 |
Lucas Bauer (New Prague) Fall 0:00 Henry Darsow (Woodbury Youth WC) |
Pee Wee 6U |
F |
Round 1 |
Danin Tokin (WAA) Maj 10-2 Slias Velasco (Apple Valley WC) |
Pee Wee 6U |
F |
Round 1 |
Soren Lindberg (Coon Rapids Mat Bandits WC) Fall 0:00 Elliot Walsh (Woodbury Youth WC) |
Pee Wee 6U |
F |
Round 2 |
Soren Lindberg (Coon Rapids Mat Bandits WC) Dec 10-6 Slias Velasco (Apple Valley WC) |
Pee Wee 6U |
F |
Round 2 |
Danin Tokin (WAA) Dec 7-0 Elliot Walsh (Woodbury Youth WC) |
Pee Wee 6U |
F |
Round 3 |
Slias Velasco (Apple Valley WC) Dec 5-0 Elliot Walsh (Woodbury Youth WC) |
Pee Wee 6U |
F |
Round 3 |
Soren Lindberg (Coon Rapids Mat Bandits WC) Dec 17-15 Danin Tokin (WAA) |
Pee Wee 6U |
G |
Round 1 |
Adis Didovic (Andover WC) Fall 1:40 Caden McCulloch (Woodbury Youth WC) |
Pee Wee 6U |
G |
Round 1 |
Chev Addyman (Stillwater Area Wrestling) Fall 2:49 Abraham Bergerson (Mounds View Mustangs WC) |
Pee Wee 6U |
G |
Round 2 |
Adis Didovic (Andover WC) Maj 14-0 Abraham Bergerson (Mounds View Mustangs WC) |
Pee Wee 6U |
G |
Round 2 |
Caden McCulloch (Woodbury Youth WC) Dec 8-6 Chev Addyman (Stillwater Area Wrestling) |
Pee Wee 6U |
G |
Round 3 |
Adis Didovic (Andover WC) Fall 0:20 Chev Addyman (Stillwater Area Wrestling) |