8U Girls |
47-48 |
Round 3 |
Zoie Watson (Battlecats) FF Stella NP Grayer (Unattached) |
8U |
41-42 |
Round 1 |
Marco Baltodano (Napoleon) Fall 1:01 Lincoln Garcia (Michigan Matcats) |
8U |
41-42 |
Round 2 |
Lincoln Garcia (Michigan Matcats) TF 12-2 Tyler Fitch (Dearborn Heights Wildcats) |
8U |
41-42 |
Round 3 |
Marco Baltodano (Napoleon) Fall 0:19 Tyler Fitch (Dearborn Heights Wildcats) |
8U |
45-48 |
Round 1 |
Johnny Craft (Stockbridge Wrestling Club) FF Stella NP Grayer (Unattached) |
8U |
45-48 |
Round 2 |
Mason Wade (Corunna Youth Wrestling) Fall 0:12 Johnny Craft (Stockbridge Wrestling Club) |
8U |
45-48 |
Round 3 |
Mason Wade (Corunna Youth Wrestling) FF Stella NP Grayer (Unattached) |
8U |
49-53 |
Round 1 |
Hanna Hensen (Kodiak Attack) Fall 0:56 Max Tester (Goodrich WC) |
8U |
49-53 |
Round 2 |
Brantley Barnes (Ares) Fall 0:18 Max Tester (Goodrich WC) |
8U |
49-53 |
Round 3 |
Brantley Barnes (Ares) TF 10-0 Hanna Hensen (Kodiak Attack) |
8U |
53-55 |
Round 1 |
Koda Abbey (Hartland Wrestling Club) TF 18-8 Liam Brent (Simmons Academy Of Wrestling) |
8U |
53-55 |
Round 1 |
Kaiden Galindez (Burnett Trained) TF 11-0 Maxwell Phillips (Michigan Matcats) |
8U |
53-55 |
Round 2 |
Kaiden Galindez (Burnett Trained) TF 10-0 Koda Abbey (Hartland Wrestling Club) |
8U |
53-55 |
Round 2 |
Liam Brent (Simmons Academy Of Wrestling) TF 10-0 Maxwell Phillips (Michigan Matcats) |
8U |
53-55 |
Round 3 |
Koda Abbey (Hartland Wrestling Club) TF 15-4 Maxwell Phillips (Michigan Matcats) |
8U |
53-55 |
Round 3 |
Kaiden Galindez (Burnett Trained) Fall 0:49 Liam Brent (Simmons Academy Of Wrestling) |
8U |
56-59 |
Round 1 |
Max Dykgraaf (All American Grappling Academy) TF 10-0 Evan Wines (Bendle Wrestling) |
8U |
56-59 |
Round 1 |
Nolan LeFevre (Clarkston) TF 10-0 Jeff Hayes (Stockbridge Wrestling Club) |
8U |
56-59 |
Round 2 |
Nolan LeFevre (Clarkston) TF 10-0 Max Dykgraaf (All American Grappling Academy) |
8U |
56-59 |
Round 2 |
Jeff Hayes (Stockbridge Wrestling Club) TF 14-2 Evan Wines (Bendle Wrestling) |
8U |
56-59 |
Round 3 |
Max Dykgraaf (All American Grappling Academy) TF 15-4 Jeff Hayes (Stockbridge Wrestling Club) |
8U |
56-59 |
Round 3 |
Nolan LeFevre (Clarkston) Fall 0:19 Evan Wines (Bendle Wrestling) |
8U |
59-62 |
Round 1 |
Hunter VanDoren (Dark Horse WC) Fall 0:43 Liam Helm (Team UNIFIED Wrestling) |
8U |
59-62 |
Round 2 |
Dayton Adams (Napoleon) Fall 1:09 Liam Helm (Team UNIFIED Wrestling) |
8U |
59-62 |
Round 3 |
Hunter VanDoren (Dark Horse WC) Fall 1:16 Dayton Adams (Napoleon) |